Відбити голоси в одного з фаворитів: Політолог повідомив, чому мер Глухова долучився до президентських перегонів

На думку експерта, завданням Мішеля Терещенка є знизити рейтинг Анатолія Гриценка.

Мішель Терещенко. Фото:platfor.ma

Мішель Терещенко є технічним кандидатом, який має знизити рейтинг Анатолія Гриценка. Про це заявив політолог Андрій Золотарьов, коментуючи заяви мера Глухова про намір взяти участь у президентських виборах, передають Патріоти України.

"За наявною у мене інформацією, він контактував минулого тижня з ключовими командами. Після цього зробив заяву про свою відставку з посади мера Глухова. Судячи з усього, Терещенку вдалося домовитися і тепер його виставили на президентські вибори як технічного кандидата, завданням якого є знизити рейтинг Гриценка", – зазначив Золотарьов.

Експерт також наголосив, що Терещенко певний час шукав підтримки у політиків першого ешелону. "Після того, як Терещенко провалив мерство у Глухові, він прагне залишитися в українській політиці. Для цього йому потрібна підтримка. Але майбутнє Терещенка буде залежати від того, наскільки успішно він впорається зі своєю роллю "могильника" рейтингу Гриценка", – підсумував Золотарьов.

Джерело: Апостроф
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Выйдет ли Филатов победителем из войны с Коломойским", - журналіст

вівторок, 17 вересень 2019, 0:30

Розслідування про зловживання при реконструкції моста ніхто закривати поки не збирається, і мерові Дніпра доведеться далі жити в "підвішеному" стані, в будь-який момент чекаючи повістки до слідчого. "Президент Владимир Зеленский заявил, что пари, связа...

"Скандальная встреча Зеленского и Ко с Коломойским: причин для волнения более чем достаточно", - Фурса

вівторок, 17 вересень 2019, 0:18

Якби озвучене олігархом не ставало б потім законом України, то дійсно можна було б не хвилюватися... "Богдан не понимает, почему общество так интересует встреча президента и Коломойского", - пише фінансист Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фе...