"Від'є**ться від мене з турнікетами. Ловіть краще терористів. Так, це складніше. Проте ефективніше", - блогер

Нові часи вимагають нових рішень.

Фото: uainfo.orgПатріоти України з посиланням на Нескучные новости пропонують вашій увазі репліку Костянтина Кукушкіна про боротьбу з тероризмом за рахунок обмеження свобод громадян. Далі пряма мова.

Полаюсь. З тероризмом припустимо звичайно треба боротися. Але біда в тому що влада бореться завжди не з хворобою, а з симптомами.

Ті хто пам'ятає наприклад авіарейси років 50 назад, прекрасно знають що на борт пускали мало не зі стволами. Тепер же перед посадкою - анальний обшук і конфіскація всього, що вони там придумали в своїх правилах. Скоро взагалі голими літати почнемо і з промитими шлунком.

Теж саме на масових заходах - Шмони, обшуки, недопуски. Протаранив вантажівку натовп - давайте заборонимо вантажівки. Наставимо їжаків на всіх вулицях, і нехай ніхто не їздить. Зате і терорист не проїде. Логіка на рівні приблизно як Х**ло дороги будувати не хоче щоб НАТО не проїхало.

Пора вже вводити поняття адекватного громадянина. Ось я наприклад - адекватний громадянин, нікого підривати і вбивати не збираюся, поки не зійшов з розуму. І радійте що не з'їхав, бо інакше я знову ж таки не сяду у вантажівку а буду думати як знищити мінімум всю планету, а бажано і разом з Марсом, щоб ніхто, бува, не з'ї**вся.

Я готовий пройти будь-які сертифікації, показати нетрудові доходи, вживити під шкіру і в автомобіль RFID, який буде сигналити на всі 4 сторони про мою адекватность. Тільки від'є**ться від мене зі своїми турнікетами. Ловіть краще терористів. Так, це складніше. Проте ефективніше і нікому не заважає.

Костянтин КУКУШКИН

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Рунолог розповів, коли під контроль України повернеться Херсон (відео)

четвер, 30 червень 2022, 21:00

Доля Херсона, який зараз перебуває в окупації у російських загарбників, цікавить багатьох людей. Рунолог, емпат і цілитель Денис Маклашевський дав інтерв'ю Славі Дьоміну, де поділився своїми відчуттями з приводу подальшої долі міста, передають Патріоти...

"Зараз росію накриває економічний канібалізм - це коли у тебе закінчуються лампочки в квартирі, а купити ніде, тому викручуєш в туалеті", - Олена Кудренко

четвер, 30 червень 2022, 19:59

"Краснодар та Ростов здохнуть в останню чергу, говорять деякі аналітики. Бо там чернозем, і поки можна щось вирощувати на землі - росіянин буде мати щось їсти. В першу чергу здохнуть східні регіони, "русскій сєвєр" (кострома, вологда...) В Пітері теж б...