Відключення світла в Києві не буде, вугілля вистачить до кінця опалювального сезону, - керівник апарату КМДА

Киян врятували погодні умови від темряви в квартирах. Адже підвищення температури на вулиці сприяє економії вугілля.

прес-брифінг керівника апарату КМДА. Фото gazeta.ua

За дорученням Київського міського голови теплоелектроцентралі (ТЕЦ) перевели на економний режим. Завдяки цьому Києву вистачить вугілля до кінця опалювального сезону. Про це під час прес-брифінгу заявив керівник апарату Київської міськдержадміністрації Володимир Бондаренко, повідомляють Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua

"Із наявних у Києві трьох ТЕЦ, тільки одна працює на вугіллі, інші дві – на газу, відповідно від вугілля не залежать. Твердого палива потребує Дарницька ТЕЦ, яка обслуговує 20 процентів міста, переважно Дарницький і Дніпровський райони столиці", – зазначив Володимир Бондаренко.

Запас вугілля на Дарницькій ТЕЦ становить 25 тис. т. Такого запасу без переходу на економний режим місту вистачило б на місяць. Із урахуванням введення економного режиму, запасів вугілля вистачить на 50 днів. Цьому сприяє покращення погодних умов у столиці.

"Зараз ситуація стабільна і про відключення та перебої не йдеться. Сподіватимемося, що до кінця опалювального сезону ніяких змін не відбудеться. Загрози для Києва немає", – наголосив керівник апарату КМДА.

Опублікував: Олена Сім
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 червня. Що треба зробити, щоб у домі панували любов і злагода

четвер, 25 червень 2026, 7:09

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...

Цієї ночі щось особливе - спостерігачі пишуть про апокаліпсис у Криму: БПЛА атакують звідусіль, добивають об'єкти енергетики, військові аеродроми

четвер, 25 червень 2026, 5:50

В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...