Відьомська ніч - як її проводили предки

Саме сьогоднішня ніч називається Вальпургієвой.

Фото: podrobnosti.ua

Ніч з 30 квітня на 1 травня це Вальпургієва ніч або ніч відьом. У країнах Західної Європи в цей час відзначають свято весни. Основні прикмети, обряди й церемонії, пов'язані з містичною вночі, про те, чого краще не робити в цей період розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Колись саме в Вальпургієву ніч проводили церемонію вигнання відьом: розпалювали багаття, на яких спалювали опудало відьом, обходили будинки з факелами та дзвонили в церковні дзвони.

Вважається, що Вальпургієва ніч - це ідеальний час для загадування бажань, проведення різноманітних чисток і обрядів. Цієї ночі зазвичай сняться віщі сни.

Рослини набувають магічну силу, а грань між світом живих і мертвих стає майже непомітною. Саме тому цілителі виходили за травами в цей час.

В ніч з 30 квітня на 1 травня було заведено посипати поріг будинку піском або травою, щоб потойбічні сили не могли потрапити додому. Вважалося, що якщо в цей чарівний час вмитися ранковою росою, можна повернути красу і перемогти старість.

У цей період не надягати одяг, в якій ви з кимось сварилися або одяг чорного кольору (такий одяг дуже ретельно зберігає негативну енергію, що залучає злих духів). Квітами-захисниками від злих духів вважаються червоний, помаранчевий і блакитний.

Будьте обережні навіть з випадковими словами, сказаними в емоційному пориві. Занадто часте згадування нечисті, лайки та негатив можуть зробити людину занадто простий здобиччю для злих сил.

У давнину 30 квітня запалювали вогонь Белтайн, що оберігає від нечистих сил, це може бути що завгодно: свічка, піч, вогнище або камін. Дуже бажано пройти через вогонь або дим.

Цієї ночі ні в якому разі не можна приносити бузок в кімнату, де лежить хвора людина: аромат одурманені його і покличе в інший світ.

Однак з небезпечної ночі можна отримати користь: якщо на світанку зірвати вербу, засушити її та віддати подорожньому, він повернеться з грошима і хорошими новинами. Якщо в Вальпургієву ніч сплести вінок з плюща, така містична прикраса зробить вас в очах коханого неймовірно красивою людиною.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...