Відьомська ніч - як її проводили предки

Саме сьогоднішня ніч називається Вальпургієвой.

Фото: podrobnosti.ua

Ніч з 30 квітня на 1 травня це Вальпургієва ніч або ніч відьом. У країнах Західної Європи в цей час відзначають свято весни. Основні прикмети, обряди й церемонії, пов'язані з містичною вночі, про те, чого краще не робити в цей період розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Колись саме в Вальпургієву ніч проводили церемонію вигнання відьом: розпалювали багаття, на яких спалювали опудало відьом, обходили будинки з факелами та дзвонили в церковні дзвони.

Вважається, що Вальпургієва ніч - це ідеальний час для загадування бажань, проведення різноманітних чисток і обрядів. Цієї ночі зазвичай сняться віщі сни.

Рослини набувають магічну силу, а грань між світом живих і мертвих стає майже непомітною. Саме тому цілителі виходили за травами в цей час.

В ніч з 30 квітня на 1 травня було заведено посипати поріг будинку піском або травою, щоб потойбічні сили не могли потрапити додому. Вважалося, що якщо в цей чарівний час вмитися ранковою росою, можна повернути красу і перемогти старість.

У цей період не надягати одяг, в якій ви з кимось сварилися або одяг чорного кольору (такий одяг дуже ретельно зберігає негативну енергію, що залучає злих духів). Квітами-захисниками від злих духів вважаються червоний, помаранчевий і блакитний.

Будьте обережні навіть з випадковими словами, сказаними в емоційному пориві. Занадто часте згадування нечисті, лайки та негатив можуть зробити людину занадто простий здобиччю для злих сил.

У давнину 30 квітня запалювали вогонь Белтайн, що оберігає від нечистих сил, це може бути що завгодно: свічка, піч, вогнище або камін. Дуже бажано пройти через вогонь або дим.

Цієї ночі ні в якому разі не можна приносити бузок в кімнату, де лежить хвора людина: аромат одурманені його і покличе в інший світ.

Однак з небезпечної ночі можна отримати користь: якщо на світанку зірвати вербу, засушити її та віддати подорожньому, він повернеться з грошима і хорошими новинами. Якщо в Вальпургієву ніч сплести вінок з плюща, така містична прикраса зробить вас в очах коханого неймовірно красивою людиною.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...