Відомий сайт включив до списку ворогів України російського режисера

Сайт "Миротворець" включив до людей, які займаються антиукраїнською діяльністю чергового росіянина.

Карен Шахназаров. Фото:https://www.obozrevatel.com

Російський режисер Карен Шахназаров, який недавно зняв фільм "Анна Кареніна", потрапив в список центру дослідження ознак злочинів проти нацбезпеки України "Миротворець" за "антіукранскую агітацію і виправдання російської агресії", зазначають Патріоти України з посиланням на "Обозреватель". Далі пропонуємо вам ознайомитися із цікавими фактами мовою оригіналу публікації.

Кроме того, активисты сообщают, что режиссер был замечен в "манипулировании общественно значимой информацией" и "вмешательстве в дела суверенного государства".

"На мою жизнь, конечно, это никак не повлияло (включение в черный список — прим.ред.). Эта история со списком, с санкциями для телеканалов — полный идиотизм. Аналогия очевидна, подобными вещами в свое время активно занимались нацисты, они, например, запрещали и сжигали книги. Украина творит совершенное безумие, непонятно, как это вообще соотносится со словами о демократии, о европейских и человеческих ценностях", - цитирует "Миротворец" одно из интервью Шахназарова.

Отметим, что недавно, судя по трендовым запросам в украинском сегменте интернета, украинцев заинтересовала премьера на российском ТВ сериала-экранизации романа Льва Толстого "Анна Каренина".

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Плотницкий - не дурак, чтобы держать сына в Луганске. В России спокойнее. Особенно, когда на руках миллионы награбленного кровавого кэша" - Казанський

п’ятниця, 17 листопад 2017, 17:50

Люди, які занурили Донбас в хаос, жахнулися від того, що у них вийшло. Тому своїх дітей вони тримати в цій резервації не хочуть. "Пока лохи в Луганске и Донецке четыре года надеются и ждут, когда же их возьмут в Россию, семья главаря российских оккупан...

Хіти тижня. "Гениальный мэнэгмент умом не понять": РФ невдовзі "захлинеться" нафтою - експерт

п’ятниця, 17 листопад 2017, 17:30

Також зазначається, що така ситуація вигідна для України. Росія відчайдушно продовжує робити ставку на головний наповнювач свого бюджету - видобуток і транспортування вуглеводнів, направляючи на це всі можливі засоби. Так, згідно з опублікованою РАНХиГ...