Відпустка-2017: Де і за скільки краще відпочити

Журналісти з'ясували, які напрямки відпочинку користуються популярністю в цьому році і у скільки обійдеться тріп.​

Фото: iPress.ua

Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на пише "Сегодня".

За інформацією видання, ціни на поїздки до Європи коливаються від 200 євро за автобусний тур по Угорщині, Польщі і Чехії до декількох тисяч за "п'ять зірок" в Барселоні. У турагентствах відзначають, що, як правило, відправляючись на захід Старого Світу, люди хочуть вкластися в 300-400 євро на людину, разом з дорогою і проживанням.

А ось тури в жаркі країни з появою перспективи безвіза з Євросоюзом різко втратили популярність.

У той же час, за словами менеджерів, є багато бажаючих відпочити на українських курортах. Так, тури по Західній Україні стартують від 1500 грн.

На непогану базу відпочинку туди зараз цілком можна поїхати за 200 грн на добу.
Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...