Як виявилось, саме з цього часу Яків Грибов постійно проживає у підмосковному елітному котеджному містечку.
Та навіть встиг відзначитись у скандалі з сусідом – російським діамантовим мільйонером Борисом Фейгіним.
За інформацією росЗМІ, мільйонери не поділили між собою водойму і Грибов, образившись на сусіда, засипав свою частину та встановив паркан з колючого дроту.
Проте цікаво у цій новині інше – переповідаючи плітки з життя підмосковної еліти, російський канал НТВ називає Грибова російським бізнесменом.
Тож за усіх наявних фактів, а також враховуючи близькість пана Грибова до сепаратистського "Українського вибору", можна з великою долею ймовірності припустити, що громадянина України на ім'я Яків Грибов наразі не існує, є російський комерсант та громадянин Російської Федерації Яків Грибов.
Що, утім, не завадило спеціалісту з "віджиму" підприємств влітку 2018-го розпочати операцію із захоплення одного з найбільших агрохолдингів України. 4 вересня 2018 року в інтересах Якова Грибова та його партнера Сергія Тарасова адвокат Костянтин Лікарчук заявив про подачу позову до акціонерів "Росток-Холдингу" нібито за звинуваченням у шахрайстві. Тоді ж сумнозвісний юрист підкреслив, що спір має комерційний характер та пройде під юрисдикцією Британських Віргінських островів. Проте, мабуть, не розраховуючи на перемогу у міжнародних судах, одразу ж розпочав використовувати вітчизняну корумповану Феміду.
І ось у самий розпал сезону збору врожаю рішенням звичайного районного судді з Покотилівки роботу 17 підрозділів одного з найбільших сільськогосподарських підприємств України "Росток-Холдинг" було паралізовано. А згодом на усі активи аграріїв накладено арешт та передано їх в управління прямим конкурентам холдингу.
"Мені здається, що це спланована акція, щоб паралізувати роботу підприємства, щоб підприємство не могло отримувати грошового потоку, не могло отримувати виручку. Береться в заручники хліб і беруться в заручники зарплата людей, їх сім'ї" - зазначає співвласник холдингу Віктор Купавцев.
Минулого тижня на підприємство у Глухові виїхала журналіст Наталя Дігтяр та на власні очі переконалась у проблемах звичайних працівників. "Люди доведені до відчаю - три місяці вони не отримують заробітну плату та поставлені на межу виживання. Загублений минулорічний врожай - не зібраними, наприклад, залишились 4000 гектарів кукурудзи, які наразі банально розкрадаються" - емоційно ділиться враженнями вона.
Зірвано також початок посівної компанії - не відремонтована техніка, не закуплене пальне, і це додає селянам відчаю, бо у такому разі вони взагалі залишаються без засобів існування.
Отже, наразі маємо досить тривожну ситуацію, в якій одне з найбільших вітчизняних аграрних підприємств, що приносило бюджету України мільйони гривень та забезпечувало роботою тисячі родин, майже знищено та невдовзі може опинитися під протекторатом громадянина країни-агресора.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...