Військовий експерт пояснив безглуздість повідомлень про поставку українських ракет у КНДР

​Північна Корея має стратегічні комплекси SS-N-8, SS-NX-13 та SS-N-23 у варіанті наземного базування, проте всі ці ракети є російськими.

Про це у Facebook повідомив військовий експерт Юрій Колесников, передають Патріоти України.

"Тобто у Північній Кореї все стратегічні комплекси російські - взагалі всі! Тому розповіді, що Україна движки поставляла... вони поставлялися у РФ для їх ракет морського старту", - заявив Колесніков.

При цьому військовий експерт також зазначив, що Росія не може випускати на 100% маршові РРД до своїх морських ракет. Однак це, за його словами, не завадило Москві переробити частину морських ракет у наземні та передати їх Пхеньяну.

"Якщо у когось сумніви - ось фото морських (радянських) варіантів "корейських" сухопутних ракет. Придивіться до конструкції - у Вас не буде сумніву!" - резюмував Колесніков.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело