Віталій Портніков: "Тепер зрозуміло, чому "Дождь" заборонили в Україні"

Відомий український журналіст Віталій Портников відреагував на нахабне звернення російської світської левиці Ксені Собчак до президента Петра Порошенка.

Фото: Віталій Портников

За його словами, після заяви Собчак стає зрозуміло, що "Дождь" в Україні заборонили не даремно, повідомляють Патріоти України.

"Цікаво, після хамського ролика Собчак у кого-то ще залишилися питання щодо присутності телеканалу "Дождь" в українських телевізійних мережах? Або потрібно ще раз пояснити – для тих, хто в танку?", – пише Портніков.

Він також порадив російській журналістці спробувати у такому ж тоні звернутись до Кадирова. "Я б порадив продовжити свою видатну пропагандистську кар'єру зверненнями до іншого президента - Рамзана Ахматовича Кадирова. Бажано в тому ж тоні", – додав український журналіст.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Навчання «Гвардія-2020»: ЗСУ та НГУ спільно тренувались відбивати російську навалу з Криму

неділя, 12 липень 2020, 22:25

Нацгвардія, ЗСУ та ДПСУ провели спільну підготовку сил оборони в рамках командно-штабного навчання «Гвардія-2020». Спільні командно-штабні навчання «Гвардія–2020» проходять на загальновійськовому полігоні Широкий лан. Було відпрацьовано управління об’є...

Московити знайшли виправдання невдачам своїх "Панцирів": На околицях Тегерану знов два потужні вибухи

неділя, 12 липень 2020, 22:05

Дайджест подій на Близькому сході. Лівія: Масове знищення ЗРПК “Панцир-С1” в Сирії та Лівії викликало необхідність скрепоносів виправдатись за свої вундервафлі, які мало того що коштують по 15 млн.доларів за штуку так і не відповідають заявленим характ...