
Під час обстрілу житлових кварталів Мар'їнки в понеділок ввечері, 1 травня, отримали поранення двоє місцевих жителів. Про це повідомив керівник Головного управління Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Військо" під керівництвом реалізатора курятини активізувалося. Сьогодні ввечері бойовики масово обстрілюють приватний сектор Мар'їнки, де продовжують жити мирні жителі", – зазначив Аброськін.
За його словами, внаслідок обстрілу, в районі вул. Поліграфічної, отримали поранення двоє місцевих жителів, 1952 р. і 1973 р. н. Інформація про постраждалих наразі уточнюється.
Нагадаємо, раніше повідомлляося, що 52-річний житель Мар'їнки отримав осколкове поранення обличчя та струс мозку внаслідок обстрілу бойовиків. При цьому чоловік перебував у власному ж подвір'ї. Інцидент стався напередодні, 30 квітня.
Російське командування в смузі своєї 36-ї загальновійськової армії (ЗВА) угрупування військ (УВ) «Восток» прагне запобігти подальшому просування передових підрозділів ЗСУ у бік дороги Гуляйполе — Велика Новосілка, а також, по можливості, відновити поло...
За оцінкою української влади, Росія утримує близько 7 тисяч українських військовополонених, натомість Україна утримує понад 4 тисячі російських полонених. 1.Від Маріуполя до полону: останній бойовий виїзд . 2.Понад 600 днів пекла: Волноваха, Мордовія ...