
Під час обстрілу житлових кварталів Мар'їнки в понеділок ввечері, 1 травня, отримали поранення двоє місцевих жителів. Про це повідомив керівник Головного управління Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Військо" під керівництвом реалізатора курятини активізувалося. Сьогодні ввечері бойовики масово обстрілюють приватний сектор Мар'їнки, де продовжують жити мирні жителі", – зазначив Аброськін.
За його словами, внаслідок обстрілу, в районі вул. Поліграфічної, отримали поранення двоє місцевих жителів, 1952 р. і 1973 р. н. Інформація про постраждалих наразі уточнюється.
Нагадаємо, раніше повідомлляося, що 52-річний житель Мар'їнки отримав осколкове поранення обличчя та струс мозку внаслідок обстрілу бойовиків. При цьому чоловік перебував у власному ж подвір'ї. Інцидент стався напередодні, 30 квітня.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...