
Під час обстрілу житлових кварталів Мар'їнки в понеділок ввечері, 1 травня, отримали поранення двоє місцевих жителів. Про це повідомив керівник Головного управління Нацполіції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Військо" під керівництвом реалізатора курятини активізувалося. Сьогодні ввечері бойовики масово обстрілюють приватний сектор Мар'їнки, де продовжують жити мирні жителі", – зазначив Аброськін.
За його словами, внаслідок обстрілу, в районі вул. Поліграфічної, отримали поранення двоє місцевих жителів, 1952 р. і 1973 р. н. Інформація про постраждалих наразі уточнюється.
Нагадаємо, раніше повідомлляося, що 52-річний житель Мар'їнки отримав осколкове поранення обличчя та струс мозку внаслідок обстрілу бойовиків. При цьому чоловік перебував у власному ж подвір'ї. Інцидент стався напередодні, 30 квітня.
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...
Пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софійській площі – один із найвідоміших і давніх символів Києва. Проте навколо постаті гетьмана на коні вже понад століття точаться гарячі суперечки. Головне питання, яке хвилює киян та туристів: куди саме Хмельницьки...