
Загадковий автомобіль із маркуванням, схожим на ОБСЄ, знайшли в Запоріжжі. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передають Патріоти України.
Наліпки дійсно здалека чимось подібні до символіки ОБСЄ, однак зблизька зрозуміло, що до безпекової організації машина не має жодного стосунку. На волонтерське авто власники наклеїли жартівливе маркування: "Організація ядерних їжаків, що бухають вранці". Скорочення виходить не дуже цензурне, але саме воно і прикрашає кузов. Транспорт використовується для доставки в АТО запчастин, будматеріалів і продуктів харчування.
Наліпки волонтери зробили самі, бо не вдоволені висновками спостерігачів ОБСЄ. Жарти про "сліпих" наглядачів місії частково підтвердилися – машину, котра півтора року їздить передовими позиціями, європейські експерти помітили лише зараз. Волонтер Денис Буштєц іронізує біля маленького фургончика: "Оце, щоб ви розуміли, наш позашляховик, який схожий на машину ОБСЄ. Щоб ви розуміли, на броньований Land Cruiser". Так само волонтери сміються з реакції бойовиків: "Ми стріляємо по мирних жителях Донбасу. В сірій зоні".
Хлопці кажуть, що навмисно спровокували таку реакцію. "Мені цікаво, якщо у вас є камери, якщо ви нас помітили – чому ви не можете помітити, як по нас працюють танки? Навіщо ви тоді такі потрібні?", - дивується волонтер Валентин Бурий. Валентин і Денис за півтора року роздали свої наліпки бійцям майже всіх підрозділів, які стоять на лінії розмежування. Такі самі хочуть подарувати і спостерігачам ОБСЄ, але тільки після того, як проведуть їм екскурсію зоною АТО.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...