"Все пропало? Еще одно предприятие ВПК РФ демонстрирует убытки", - Злий Одесит

Блогер розповів, як приблизно виглядає "вставание с кален" російської економіки.

Нижньогородський машинобудівний завод. Фото: ЗМІ

Підприємство ВПК РФ, яке входить в холдинг "Алмаз Антей" і випускає продукцію для російських зенітно-ракетних комплексів, продемонструвало серйозні збитки і зростання кредитної заборгованості, повідомляють Патріоти України. Олександр Коваленко військово-політичний оглядач проаналізував ситуацію. Пропонуємо вашій увазі статтю автора мовою оригіналу.

"Весьма занимательно наблюдать не только за тем как экономика РФ медленно, но уверено катится под откос, банки, фонды и прочие финансовые учреждения, но и за тем как предприятия ВПК идут на дно. Как-никак, а это стратегические объекты, забота о которых должна быть первоочередной задачей для милитаристского режима. Однако, ситуация настолько негативная, что даже этим предприятиям помочь Кремлю не по силам.

Так, судя по регулярной финансовой отчётности за I-й квартал 2018 года, очередной жертвой процветания и величия в скором времени может стать "Нижегородский машиностроительный завод", который отметился убытками в размере 290,4 млн рублей, убыток от продаж составил 60,8 млн руб, а убыток до налогообложения вырисовался в 330,7 млн рублей!

При этом "Нижегородский машиностроительный завод", участвующий в производстве ЗРК, имеет кредиторскую задолженность в размере 19 млрд рублей.

Чем закончится история этого предприятия представить себе не сложно, вспоминая опыт обанкротившихся “Уралвагонзавода”, “Курганмашзавода” и сравнительно недавний “Дальзавод” на котором под каток сокращения попало 300 сотрудников.

Вставание с кален, выглядит примерно так".

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Солдата-контрактника ЗСУ звинуватили в корупції через те, що той підробляв вантажником

середа, 22 серпень 2018, 7:40

Інцидент стався в Херсоні​. Суд оштрафував чоловіка на 5100 грн і конфіскував зароблені 1500 грн. Про це журналіст Денис Бігус написав в Facebook. За даними журналіста, солдата притягли до відповідальності за те, що він «заробив нелегальний дохід» в 15...

"Все эти действия - позор для СССР": Стало відомо, як реагували українці на окупацію Чехословакії

середа, 22 серпень 2018, 7:24

Опубліковано документи, що свідчать про ставлення українців до "Празької весни" 1968 року. До 50-річчя введення радянських військ до Чехословаччини українські архіви оцифрували документи, які показують ставлення людей до цієї події, інформують Патріоти...