Знімки із заходу опублікувало у Facebook співтовариство "Рагу.лі", передають Патріоти України.
"Вульгарщина, кітч і несмак полізли зовсім не звідти, звідки я їх чекала. У Дніпрі пройшов Катерининський бал і хоч фотографій звідти поки зовсім небагато, подивитися є на що", - йдеться в повідомленні.
Користувачі соцмереж також не оцінили розмах і стиль свята.
"Про "Е-Бал" вже жартували?" - пише Eugene Vladimirov.
"Дніпро завжди відрізнявся жіночим волоссям модного кольору "баклажан" і чоловічими чорними шкіряними куртками. Повально", - пише Tetiana Kovalova.
"Ось чому біомаса на лабутенах і штиблетах так тягнеться на так звані "бали"? Це нащадки княжих родів, мають щось загальнопотомствене з дворянством? Може, нащадки підданих Її Величності, позашлюбна спадщина Потьомкіна або Трубецького?" - задався питанням Volodymyr Vozniuk.
"Це схоже не на бал, а на випускний вечір у провінційній школі, коли не в змозі визначити хто ж вульгарніше одягнений - вчителі або школярки", - підсумувала Nata Gulavska.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...