Видовищне відео про те, як працює реактивний двигун у акваріумі

​Що буде, якщо підпалити модель ракетного двигуна у акваріумі, наповненому водою? Природно, ефектне руйнування.

СкріншотТакі моделі роблять з селітри, сірки й вугілля, й вони горять, навіть якщо занурені у воду повністю, зазначають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Як ми бачимо у цій високошвидкісний зйомці, краще тестувати подібні моделі не у скляних акваріумах.

YouTube-канал Warped Perception вже показував нам, як подібна модель горить, наприклад, у вакуумі, та у воді якийсь час експеримент не є видатним видовищем, але як тільки справа дійшла до детонуючого заряду, акваріум розколовся на друзки.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Виглядає так, що у влади знову головний ворог не Путін, а Порошенко": Політолог - про свідчення Медведчука

вівторок, 24 травень 2022, 12:40

"Будь-яка людина, яка порушила закон, має відповідати. Якщо Петро Порошенко, як і будь-який інший політик, порушив закон, він має відповісти. Але тут є і правова, і політична площини", - пише політолог Олексій Гарань у своєму блозі, передають Патріоти ...

"И вот тут начинается самое интересное, или Грозный "Сармат", что с тобой не так", - Злий Одесит

вівторок, 24 травень 2022, 10:22

"После фактического поражения российских оккупантов в войне против Украины и осознания факта полного фиаско в обычной войне, ряд российских официальных лиц в формате массовой истерии стали угрожать странам Запада уничтожением ядерным оружием. Причем, в...