Видовищне відео про те, як працює реактивний двигун у акваріумі

​Що буде, якщо підпалити модель ракетного двигуна у акваріумі, наповненому водою? Природно, ефектне руйнування.

СкріншотТакі моделі роблять з селітри, сірки й вугілля, й вони горять, навіть якщо занурені у воду повністю, зазначають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Як ми бачимо у цій високошвидкісний зйомці, краще тестувати подібні моделі не у скляних акваріумах.

YouTube-канал Warped Perception вже показував нам, як подібна модель горить, наприклад, у вакуумі, та у воді якийсь час експеримент не є видатним видовищем, але як тільки справа дійшла до детонуючого заряду, акваріум розколовся на друзки.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Правду говорят - повесь на Кремле тризуб, и тебе "в благодарность" сразу скажут, что криво висит", - Борислав Береза

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:15

"Фейсбук вчера напомнил мне о том, как у нас реагируют на сделанное. Этот пост написан 5 лет назад, но он ни на йоту не устарел. И ещё одно. Я с командой убрал несколько сотен наливаек на Троещине, которые продавали контрафактный алкоголь, спаивали и ...

До "Сталінґраду" сьогодні відправили того Путіна, котрий "танцюрист" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 0:00

"До "Сталінґраду" сьогодні відправили того Путіна, котрий "танцюрист" - весь час смикає, крутить і притоптує ногами, коли говорить. Ну, вибір не дивний: спічрайтери для озвучування таку маячню наваяли, що під це хіба досвідчений клоун підходив, нехай п...