Виявляється, що собака не тільки друг людини, а ще й... хабар!

​Високопоставленого співробітника Слідкому Росії Михайла Максименка підозрюють в отриманні хабарів породистими цуценятами.

Фото з відкритого джерела
Патріоти України з посиланням на Нескучные новости повідомляють, що до справи Максименка, який був заарештований за підозрою в отриманні хабарів від кримінального авторитета Захарія Калашова, вже додався новий епізод - про отримання незаконної винагороди у вигляді старого автомобіля.

Позашляховик Jeep Wrangler, за версією ФСБ, Максименко отримав від глави великої будівельної компанії Дмитра Смичковського. Вартість автомобіля оцінюється в 1,5 мільйона рублів.

Адвокати Максименка повідомили "Коммерсанту", що хабарі тваринами в кримінальній справі їх підзахисного не фігурують, відмовившись від інших коментарів.

Керівник управління внутрішньої безпеки Слідкому Росії Михайло Максименко, його товариш по службі Олександр Ламонов, а також заступник голови московського управління СК РФ Денис Нікандров були арештовані влітку 2016 року.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Благодаря образу "чудотворца", Зеленский год назад снимал электоральные сливки. И был обречен попасть в ловушку…" - Казарін

четвер, 2 липень 2020, 16:14

"Украинский избиратель голосует за чудо. Именно благодаря образу "чудотворца" Владимир Зеленский год назад снимал свои электоральные сливки. И был обречен попасть в ту же ловушку, что и его предшественник", - пише у своєму блозі Кирило Сазонов, передаю...

Консервування малоросійства

четвер, 2 липень 2020, 15:07

Вибори мовного омбудсмена. Святослав Літинський. Світлана Бронікова. Тарас Кремінь. Олександр Горобець, письменник.