"Вимушені ігри, або Як Росія впіймала Трампа на гачок", - блогер

Президент США довів, що він московська консерва.

Д.Трамп співпрацює з Росією, під загрозою викриття. Фото: Delo.uaБлогер Анатолій Власюк розповів як президента США піймали на гачок, зазначають Патріоти України. Пропонуємо статтю автора без змін.

Трамп укотре довів, що він московська консерва, запропонувавши долучити Росію до сімки найсильніших держав світу. Колишньому керівникові його передвиборчого штабу Манафортові загрожує до триста років ув’язнення, якщо він не піде на співробітництво зі слідством проти президента. Прокурор Мюллер упевнено веде справу до імпічменту за співробітництво Трампа з росіянами проти Гілларі Клінтон.

Колись про це напишуть цікавий детективний політичний роман, хоча загальні обриси справи вже зрозумілі.

Росія впіймала Трампа на гачок. Президент мусить відпрацьовувати, якщо не хоче, щоби Путін розповсюдив дані, що свідчитимуть про його зраду американському народові. В Кремлі розуміють, що не все залежить від Трампа, бо він не має такої повноти влади, як Путін у Росії. Але його вичавлюватимуть доти, доки це буде можливим. Не виключено, що коли Путін зрозуміє непотрібність Трампа, він здасть його, намагаючись навіть з цього зробити вигоду Росії. Швидше за все, це може статися напередодні або відразу після імпічменту, в залежності від настроїв народних депутатів Америки.

Трамп може сподіватися лише на емоційне сприйняття іншими своєї зради: мовляв, я не винен, а з членами своєї команди, які пішли на співробітництво з росіянами, розберусь. Зараз він домагається від Північної Кореї знищення ядерної зброї, іде на послаблення економічної могутності Європи і таке інше – і все заради інтересів США. Але як і у випадку з Сирією, може зупинитися на півдороги, почувши грізний окрик із боку Кремля. Він розуміє підступність Росії і не може нічого вдіяти проти її змички з Китаєм.

Трамп змушений іти у фарватері Кремля, щоби увійти в історію як успішний президент США, якому вдалося розв’язати проблеми, що виявилися не під силу його попередникам.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Готові накинути зашморг? Путін стає тягарем не тільки для міжнародного суспільства, але і частини російських еліт, - історик

середа, 29 березень 2023, 6:30

"Москва і Мінськ домовилися про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. Путін стверджує, що розмістить зброю, не порушуючи зобов'язань Договору про СНО. Причиною такого кроку стала нібито заява Великої Британії про постачання Україні ...

"Кремль в рамках "мирного плану" готується "купити трохи українців разом з землею", - Голобуцький

середа, 29 березень 2023, 0:35

"Кремль почав просувати (і апробувати на масах) нову ідею в рамках підготовки до якихось мирних переговорів: Росія виплачує репарації - це версія для українців. Але натомість "отримує людей і території, які хочуть бути з Росією" - "купує" у версії для ...