США вимагають від Росії деескалації насильства
У Білому домі жорстко засудили бомбардування лікарень у підконтрольному повстанцям східному Алеппо. Про це заявила у суботу, 19 листопада, радниця президента США з питань національної безпеки Сюзан Райс, повідомляє Deutsche Welle.
"США найрішучішим чином засуджують ці жахливі атаки проти медичної інфраструктури та працівників гуманітарних організацій", – заявила Райс.
"Цим огидним діям не може бути виправдання", – наголосила представниця Білого дому. За її словами, США "вимагають негайного припинення цих бомбардувань та закликають Росію негайно вжити кроків для деескалації насильства та сприяти доставці гуманітарної допомоги для сирійського народу".
"Сирійський режим та його союзники, особливо Росія, несуть відповідальність за безпосередні та довгострокові наслідки цих дій у Сирії та за її межами", – додала Райс.
19 листопада, у контрольованій повстанцями східній частині сирійського міста Алеппо після кількох днів авіаударів зруйновані всі лікарні. Руйнування інфраструктури такі, що жителі міста, включаючи старих і дітей, позбавлені можливості отримувати елементарне медичне обслуговування. Лікарні були зруйновані, зокрема, через пряме влучання бомб і снарядів у результаті авіаударів.
Перед цим 18 листопада в ООН заявили, що в східній частині Алеппо на складах ООН закінчилися запаси продовольства. Гуманітарні співробітники організації не можуть потрапити до східних районів Алеппо, в яких проживають близько 275 тисяч чоловік. Загалом в умовах блокади у країні проживають більш як 970 тисяч осіб. За його даними, за минулий місяць в Сирії були вбиті понад 400 цивільних, більшість з них – унаслідок авіаударів та артилерійських обстрілів.
Очевидно, що підтримання російським командуванням потрібного йому темпу наступу одразу на кількох операційних напрямках почало викликати у нього, скажімо так, певні труднощі. . 1. Найбільш красномовний приклад – дії угруповання військ (УВ) противника ...
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...