"Идет научная работа": Сукачов зробив цинічну заяву про війну в Сирії

Гарік Сукачов вважає, що в такій спосіб росіяни в Сирії тестують зброю. Виконавець каже, що американці так воюють по всьому світу.

Фото: ЗМІ

Російський виконавець Гарік Сукачов повідомив, що РФ воює в Сирії лише з однією метою – науковий інтерес. Він каже, що так росіяни тестують зброю, повідомляють Патріоти України.

Сукачов сказав наступне: - "Військова справа – це фундаментальна наука. Чому американці воюють по всьому світу?! Тому що торгують зброєю. Сили НАТО бомбили Югославію навіщо? Йде наукова робота, вони відчувають нову зброю. Безумовно, і наші збройні сили в Сирії випробовували нові системи озброєння".

Сукачов вважає, що воювати навіть корисно. Ось як він обґрунтував свою думку: - "з 1945 року по сьогоднішній день наша країна не жила ніколи у Великій Вітчизняній війні. Ось чому корисно! Щоб мирне небо над головою. Нічого нового я не сказав. Нові види зброї винаходилися: гвинтівки, потім кулемети, потім бомби, атомні бомби. Коли винаходять новітнє тотальне зброю – війна вже неможлива! Прекрасна ідея! Небезпека війни залишається. Чи буде винайдено нову зброю? Очевидно. Якщо тільки не прилетить метеорит і не знищить нас до чортової матері, щоб потім, через мільйони років, зародилась якась нова життя".

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В окупованому Донецьку немає води: "мобілізували" сантехніків та електриків.

вівторок, 17 травень 2022, 21:31

Варто зазначити, що примусово мобілізованих громадян женуть на передову, як худобу на убій. При тому, що ці люди зазвичай не мають жодної військової підготовки чи бойового досвіду. Утім, у кремлі стурбовані проваленням плану залучення "гарматного м'яса...

"Схоже на те, що путіноїди лише виманили наших бійців із Азовсталі", - Тарас Чорновіл

вівторок, 17 травень 2022, 20:14

"Дуже надіюся, що це лише гра нервів, але сподівань на це мало, як і на припущення про якусь "вайну мєжду башнямі Кремля". Бо такі речі не допускають на рівні Держдуми. Ще станом на ранок були сильні сумніви, але тоді домінувала надія. Зараз її стало м...