"Идет научная работа": Сукачов зробив цинічну заяву про війну в Сирії

Гарік Сукачов вважає, що в такій спосіб росіяни в Сирії тестують зброю. Виконавець каже, що американці так воюють по всьому світу.

Фото: ЗМІ

Російський виконавець Гарік Сукачов повідомив, що РФ воює в Сирії лише з однією метою – науковий інтерес. Він каже, що так росіяни тестують зброю, повідомляють Патріоти України.

Сукачов сказав наступне: - "Військова справа – це фундаментальна наука. Чому американці воюють по всьому світу?! Тому що торгують зброєю. Сили НАТО бомбили Югославію навіщо? Йде наукова робота, вони відчувають нову зброю. Безумовно, і наші збройні сили в Сирії випробовували нові системи озброєння".

Сукачов вважає, що воювати навіть корисно. Ось як він обґрунтував свою думку: - "з 1945 року по сьогоднішній день наша країна не жила ніколи у Великій Вітчизняній війні. Ось чому корисно! Щоб мирне небо над головою. Нічого нового я не сказав. Нові види зброї винаходилися: гвинтівки, потім кулемети, потім бомби, атомні бомби. Коли винаходять новітнє тотальне зброю – війна вже неможлива! Прекрасна ідея! Небезпека війни залишається. Чи буде винайдено нову зброю? Очевидно. Якщо тільки не прилетить метеорит і не знищить нас до чортової матері, щоб потім, через мільйони років, зародилась якась нова життя".

Опублікував: Тетяна Сокот
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Великобритания экстренно поставит в Украину противотанковое вооружение - Бутусов

вівторок, 18 січень 2022, 20:07

Это просто грандиозное продвижение для нашей обороноспособности и внешней политики, которое трудно переоценить. Фронт поддержки Украины расширяется. Министр обороны Великобритании Бен Уоллес заявил 17 января, что Великобритания поставит в Украину "лег...

Хіти тижня. Розкол у Кремлі, небажана багатовекторність та вразлива армія Путіна: Військовий експерт розповів, що означають протести в Казахстані для України

вівторок, 18 січень 2022, 18:00

Вплутавшись у ситуацію в Казахстані, армія президента РФ Володимира Путіна критично ослабла. На повномасштабний наступ в Україну агресор не має необхідних коштів. І щоб їх тепер зібрати, знадобиться щонайменше рік. Тим часом у Кремлі намітився черговий...