17-річна дівчина вирішила позбутися небажаної дитини і встромила собі ніж у живіт, повідомляють Патріоти України.
Як стало відомо, старшокласниця однією з омських шкіл, що знаходиться "в положенні", знайшла вихід з ситуації, що склалася, вирішивши позбутися небажаної дитини жахливим способом. За отриманою інформацією, дівчина, яка проживає в одному із селищ неподалік Омська, була госпіталізована в екстреному порядку в лікарню з проникаючим колото-ріжучим пораненням черевної порожнини з пошкодженням внутрішніх органів.
За словами медиків, які надавали допомогу постраждалій від власних дій, термін вагітності школярки був близько 25-ти тижнів. Крім того, лікарі розповіли журналістам про те, що дівчина заявила про нещасний випадок, в результаті якого, перебуваючи у себе вдома, випадково спіткнулася об нерівності підлоги і впала на ніж. Однак, за словами фахівців, характер пошкоджень вказує якраз на те, що рану 17-річна школярка завдала собі сама в спробі позбутися небажаної вагітності.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...