З архіву ПУ. Була б інша Україна: Як Леонід Кравчук 1991 року вкрав перемогу у В'ячеслава Чорновіла на президентських виборах (відео)

Для фальсифікації перемоги Леоніда Кравчука на українських президентських виборах 1991 року використовувалися найрізноманітніші методи - від погроз і залякувань до вкидання голосів.

Таку думку у ефірі висловив народний депутат України III-VI скликань Тарас Чорновіл, інформують Патріоти України. За його словами, для цього державній машині не треба було навіть вказівок від Кравчука, вони діяли виходячи з питань самозахисту.

"На той момент культивувалися старі легенди: Галичина, там самі бандерівці з обрізами ходять, там вбивають за російську мову, якщо ви дасте владу Чорноволу, він тут всіх вас закатує - це реально говорили, це була реальна пропаганда", - розповів Чорновіл.

Він також навів приклад Черкаської області, де жителям сіл погрожували різними злиднями.

"Тоді заявили: щодо незалежності сказали голосувати "за", будемо голосувати. Але не дай Бог якась п*дла проголосує за Чорновола! Всьому селу ні трудоднів, ні прийому молока, ні брикетів на опалення - нічого не буде", - уточнив екс-депутат.

За його словами, тоді комісії з контролю виборчого процесу створювалися місцевими райвиконкомами, які на той час фактично були філіями райкомів компартії.

"Фальсифікація виборів була повна. Жодної процедури контролю за виборами, перерахунків і т. д. - цього не було", - підсумував екс-депутат.

Опублікував: evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ошатна хата з квітами під вікнами

неділя, 28 травень 2023, 23:39

Як ми розшукували журналістського побратима... Ця історія особливо хвилювала мене понад рік тому, коли проклята війна з усіма домашніми враз нас було вимела зі столиці подалі від вибухів і нічних атак ’’шахедів’’ аж на Волинь, під польський кордон, ко...

​По налёту Shahed-136 на День Киева... - Злий Одесит

неділя, 28 травень 2023, 23:32

В ночь на 28 мая российские оккупанты провели рекордный, самый массовый за всё время полномасштабной войны налёт дронами камикадзе Shahed-136 в количестве 54 единиц. Джерело