З архіву ПУ. Була б інша Україна: Як Леонід Кравчук 1991 року вкрав перемогу у В'ячеслава Чорновіла на президентських виборах (відео)

Для фальсифікації перемоги Леоніда Кравчука на українських президентських виборах 1991 року використовувалися найрізноманітніші методи - від погроз і залякувань до вкидання голосів.

Таку думку у ефірі висловив народний депутат України III-VI скликань Тарас Чорновіл, інформують Патріоти України. За його словами, для цього державній машині не треба було навіть вказівок від Кравчука, вони діяли виходячи з питань самозахисту.

"На той момент культивувалися старі легенди: Галичина, там самі бандерівці з обрізами ходять, там вбивають за російську мову, якщо ви дасте владу Чорноволу, він тут всіх вас закатує - це реально говорили, це була реальна пропаганда", - розповів Чорновіл.

Він також навів приклад Черкаської області, де жителям сіл погрожували різними злиднями.

"Тоді заявили: щодо незалежності сказали голосувати "за", будемо голосувати. Але не дай Бог якась п*дла проголосує за Чорновола! Всьому селу ні трудоднів, ні прийому молока, ні брикетів на опалення - нічого не буде", - уточнив екс-депутат.

За його словами, тоді комісії з контролю виборчого процесу створювалися місцевими райвиконкомами, які на той час фактично були філіями райкомів компартії.

"Фальсифікація виборів була повна. Жодної процедури контролю за виборами, перерахунків і т. д. - цього не було", - підсумував екс-депутат.

Опублікував: evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не треба звинувачувати в усьому ТЦК": Генерал Муженко розповів, що не так з мобілізацією в Україні

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:31

Колишній головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко в інтерв’ю заявив, що проблеми з мобілізацією в нашій країні відбуваються через недотримання законодавства. Зокрема, Закону «Про мобілізаційну підготовку і мобілізацію», передають Патріоти ...

"Крим - у Донецькій області?": Блогерка Верба зганьбилася знанням географії України

п’ятниця, 1 грудень 2023, 13:18

Відома українська блогерка Юлія Верба осоромилася своїм незнанням географії України, повідомляють Патріоти України. Знаменитість випадково стала учасницею опитування від блогерки Марії Паньків, яка розпитує перехожих на вулиці загальновідомі факти. Тож...