"З моєю теорією, яка поки не доведена, є підстави очікувати, що до Дня Незалежності можуть оголосити про надання Україні оборонної зброї" - Мирослава Гонгадзе

Журналістка додала, що рішення про надання зброї залежить від багатьох складових, але в разі успіху президента України Петра Порошенка та посла України у США можна буде привітати.

Мирослава Гонгадзе. Фото:UAinfo

Після зустрічі з помічником президента РФ Владиславом Сурковим у Мінську спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер у Києві може повідомити про надання Україні оборонної зброї. Таку думку висловила шеф-редактор української служби "Голосу Америки" Мирослава Гонгадзе у своєму Facebook, передають Патріоти України.

"Тут у мене така невелика теорія, поки не доведена, але, як на мене, вірогідна. У понеділок зі США до України буде відправлена перша партія з антрацитним вугіллям із Пенсільванії. У цей же час до Мінська вилітає Волкер на зустріч із Сурковим. Після зустрічі він відправиться до Києва, де 23 серпня разом з міністром оборони США Джеймсом Меттісом вестиме переговори з українським керівництвом. З моєю теорією, є підстави очікувати, що до Дня Незалежності можуть оголосити про надання Україні оборонної зброї", – розповіла вона.

Гонгадзе додала, що рішення про надання зброї залежить від багатьох складових, але в разі успіху президента України Петра Порошенка та посла України у США можна буде привітати.

"Таким би мало бути завершення багатоходової комбінації – вугілля в пакеті зі зброєю. Повторюю: це лише теорія, у ній багато складових, які можуть вплинути на остаточний результат, але якщо теорія буде доведена, то президенту України і послу України у США можна буде міцно потиснути руки", – підсумувала журналістка.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии "человек года" московского пропагандиста Познера за интервью с главой кабмина Азаровым", - блогер-одесит

понеділок, 27 березень 2023, 23:15

"Ровно десять лет назад известно какая общественность Киева выдвинула в номинанты премии «человек года» московского пропагандиста В. Познера за его интервью с главой кабмина Н. Азаровым. Познеру удалось представить в хорошем свете сразу два ничтожества...