За "невідповідність вимогам безпеки": У Росії дитину з інвалідністю не пустили в літак

Про те, що дитина інвалід, авіакомпанію попередили заздалегідь.

У Росії в аеропорту "Шереметьєво" дитину з інвалідністю не пустили в літак. Авіакомпанія пояснила це тим, що дитина "не відповідає вимогам безпеки". Про цю історію написала на своїй Facebook-сторінці Олена Симонова, передають Патріоти України.

"Провожала в Шереметьево свою лучшую подругу с дочкой. Девочке 12 лет. ДЦП. Приезжают они регулярно в Москву из Южно-Сахалинска на всякого рода реабилитационные процедуры. Усилиями мамы и врачей Алиса может ходить (сильно очень хромает, неровно ставит ножки, но холит!), она развивается согласно возрасту и посещает школу. В этот их приезд в Научном институте здоровья детей Алисе сделали операцию на ноги, чтобы она могла лучше и правильнее ставить ножки, чтобы спастика не шла на другие органы...Месяц в больнице. И теперь еще два месяца в гипсе на обеих ногах и в инвалидной коляске. Но Алиса держится молодцом, ей не привыкать. И вот приезжаем мы в аэропорт. И на стойке регистрации нам говорят — а мест, где широкий проход нет! А ноги то загипсованы по самую попу.. То есть не сгибаются. И менеджер компании Аэрофлот говорит — мы не можем вас допустить на рейс, не соответсвуете требованиям безопасности", - написала Олена.

Відзначимо, що про ситуацію працівників Аерофлоту попередили заздалегідь.

"К слову, покупая билеты, мы подробно объясняли ситуацию, готовы были доплатить за размещение в ряду, где широкие проходы. Но. Нам было сказано, что эти места можно получить только на стойке регистрации. В регистрации онлайн они тоже были недоступны. Менеджер Аэрофлота заунывным голосом повторял одно и то же. Невозможно лететь и все тут!" - продовжила Олена.

У підсумку за п'ять хвилин до вильоту місце для дитини все ж знайшлося.

Жінка задається питаннями, чому головний авіаперевізник РФ міг так вчинити, але за словами росіянки, ці питання так і залишаться висіти в повітрі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Справи сімейні: Актор та шоумен Антін Мухарський зняв труси перед Оболонським райсудом (відео)

понеділок, 11 грудень 2017, 22:46

При вході до суду Мухарський зняв білизну та прикрився лише аркушем паперу з написом "Петренко – гей, Почуй батьків!". Так, на опублікованому відео видно, як артист в самій лише спідній білизні прямує від автомобіля до дверей суду. При вході до суду Му...

Відреагували на випад Будапешту: МЗС України закликало "не тлумачити вільно" висновки Венеційської комісії

понеділок, 11 грудень 2017, 22:34

Українські дипломати зазначили, що документ не повинен бути предметом для спекуляцій та конфронтації. В МЗС України закликали утриматися від вільного тлумачення висновків Венеційської комісії за підсумками розгляду "мовної статті" закону про освіту Про...