За "невідповідність вимогам безпеки": У Росії дитину з інвалідністю не пустили в літак

Про те, що дитина інвалід, авіакомпанію попередили заздалегідь.

У Росії в аеропорту "Шереметьєво" дитину з інвалідністю не пустили в літак. Авіакомпанія пояснила це тим, що дитина "не відповідає вимогам безпеки". Про цю історію написала на своїй Facebook-сторінці Олена Симонова, передають Патріоти України.

"Провожала в Шереметьево свою лучшую подругу с дочкой. Девочке 12 лет. ДЦП. Приезжают они регулярно в Москву из Южно-Сахалинска на всякого рода реабилитационные процедуры. Усилиями мамы и врачей Алиса может ходить (сильно очень хромает, неровно ставит ножки, но холит!), она развивается согласно возрасту и посещает школу. В этот их приезд в Научном институте здоровья детей Алисе сделали операцию на ноги, чтобы она могла лучше и правильнее ставить ножки, чтобы спастика не шла на другие органы...Месяц в больнице. И теперь еще два месяца в гипсе на обеих ногах и в инвалидной коляске. Но Алиса держится молодцом, ей не привыкать. И вот приезжаем мы в аэропорт. И на стойке регистрации нам говорят — а мест, где широкий проход нет! А ноги то загипсованы по самую попу.. То есть не сгибаются. И менеджер компании Аэрофлот говорит — мы не можем вас допустить на рейс, не соответсвуете требованиям безопасности", - написала Олена.

Відзначимо, що про ситуацію працівників Аерофлоту попередили заздалегідь.

"К слову, покупая билеты, мы подробно объясняли ситуацию, готовы были доплатить за размещение в ряду, где широкие проходы. Но. Нам было сказано, что эти места можно получить только на стойке регистрации. В регистрации онлайн они тоже были недоступны. Менеджер Аэрофлота заунывным голосом повторял одно и то же. Невозможно лететь и все тут!" - продовжила Олена.

У підсумку за п'ять хвилин до вильоту місце для дитини все ж знайшлося.

Жінка задається питаннями, чому головний авіаперевізник РФ міг так вчинити, але за словами росіянки, ці питання так і залишаться висіти в повітрі.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вожді «молодої республіки» вже тікають? У «ДНР» раптово закрились всі ломбарди, телефони не відповідають, майно клієнтів безслідно зникло

неділя, 24 червень 2018, 17:26

Скупка та застава дорогоцінностей у зубожілого населення ОРДЛО є бізнесом верхівки окупаційної адміністрації, де російські «дерев’яними» вельми вигідно конвертуються у дорогоцінності по ціні лому, а то і менше. Сьогодні вранці в соцмережах з'явилася ін...

"Гібриди" панікують" - "укри наступають" тисне: На околицях Донецька потужні вибухи

неділя, 24 червень 2018, 17:12

​Щоб якось утримати фронт від розвалу недоукомплектовані «гібридні» корпуси російських окупантів перманентно вдаються до збройних провокацій, підрозділи ООС дуже оперативно відповідають, в т.ч. по виявленим місцям скупчення техніки та боєприпасів росіян.