За поточний рік вже мільярд гривень "помахав ручкою" філіалам російських банків

​Відтік гривневих депозитів з «дочок» російських банків в I півріччі 2017 року склав 1,094 млрд гривень. Про це свідчать дані Національного банку України.

Так, найбільшу суму депозитів у гривні українці забрали з ПАТ «Сбербанк» - 509,4 млн гривень, скорочення склало 28,3%, інформують Патріоти України.

З «ВТБ Банку» за поточні півроку вивели депозити на 301,9 млн гривень (17,8%), з ПАТ «Промінвестбанк» - 282,26 млн гривень (11,8%).

Відносно валютних вкладів також спостерігався відтік й не тільки серед російських банків. Зокрема, за I півріччя 2017 року через державного «ПриватБанку» було виведено 124,35 млн, або 4%.

З російських «Ощадбанку», «ВТБ Банку» й «Промінвестбанку» відтік депозитів склав 69,45 млн доларів (19,8%), 25,34 млн доларів (24,3%) й 21,1 млн доларів (20%) відповідно.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Знов уражено порт "Кавказ" та інші інфраструктурні об'єкти: Крим і прилеглу Тамань масовано атакували дрони, спалахнули пожежі

вівторок, 23 червень 2026, 13:26

Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...

Аналітик поділився даними про особливості польотних можливостей ракети "Циркон", якою Москва цинічно нищить цивільні об'єкти України

вівторок, 23 червень 2026, 13:12

Російська ракета "Циркон" ймовірно, є не гіперзвуковою крилатою ракетою, яка має значно вищу маневреність, а балістичною ракетою, передають Патріоти України з посиланням на аналіз незалежного OSINT-аналітика Фабіана Гінца. Експерт зауважує, що на цю ми...