За вбивство можна просто заплатити: Мандрівник Комаровський приголомшив розповіддю про найкорумпованішу країну світу (відео)

Чим більше автор проекту "Світ навиворіт" подорожує країнами земної кулі, тим більше усвідомлює, що в Україні все далеко не так погано.

На це мандрівник вказав в інтерв'ю, згадавши про найкорумпованішу країну в світі, якою вважає Камбоджу. За словами Комарова, в Камбоджі можна запросто відкупитися навіть за вбивство людини, передають Патріоти України.

"Десять тисяч доларів, якщо ти збив людину. Віддаєш десять тисяч доларів — і тебе відпускають. Це було в іноземців, які перебували там із експедицією. Вони збили місцевого жителя. Їм просто сказали: "Десятка" — тариф стандартний", — згадав ведучий.

"У мене там є товариш, мільйонер Коля Дорошенко, якого ми показували у нашій програмі. Він, як великий бізнесмен, громадянин Камбоджі і член правлячої партії розповідав багато. Сказав: "Діма, ціна є просто у всього". І коли його посадили у в'язницю, за нього інша людина — його ворог — дав 250 тисяч генеральному прокурору. Я кажу: "А ти, Коля, можеш дати 300 тисяч доларів, щоб тебе звільнили?" Він каже: "Я можу дати 300, але він дасть 500, а у нього грошей більше", — додав Комаров.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Злі язики" кажуть, що саме Залужного хочуть звинуватити у розмінуванні Чонгару та здачі Херсону", - Борислав Береза

субота, 10 грудень 2022, 0:15

"Ой, тут таке діється... Поспілкувався я зі "злими язиками" з Банкової. Вони таке кажуть, що хочеться сказати: "Що ти таке верзеш, базікало?". А кажуть вони мені таку неймовірну нисенитницю, що я навіть повірити не можу. Так от, кажуть ці "злі язики", ...

"Навіть індійський прем'єр Моді після останніх погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним", - Голобуцький

субота, 10 грудень 2022, 0:00

"Путін сьогодні після саміту в Бішкеку заявив, що думає про те, щоб включити до військової доктрини Росії превентивний ядерний удар: "Мы думаем об этом". Навіть індійський прем'єр Моді після цих погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним. При то...