
У Борисполі 12-річний школяр вистрибнув з вікна сьомого поверху через те, що батьки не дозволили йому грати в комп`ютерну гру на ноутбуці. Про подію повідомила прес-служба поліції в Київській області, інформуютьПатріоти України.
"Вчора (19 лютого - прим.ред.), о 19. годині 30 хвилин надійшло повідомлення від лікаря бригади швидкої допомоги, що в місті Борисполі на вулиці Робочій з сьомого поверху багатоповерхового будинку випала дитина", - йдеться в повідомленні.
Школяр посварився з батьками, які відібрали у нього ноутбук, і пригрозив викинутися з вікна, якщо вони будуть забороняти йому грати.
З численними травмами дитину доправили до місцевої лікарні. Зараз він знаходиться в реанімації у важкому стані. Поліція порушила кримінальне провадження за статтею умисне вбивство з додатковою позначкою "самогубство", триває досудове розслідування.
Раніше врятована від суїциду дівчина-підліток розповіла, як її підштовхували до самогубства.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...