Ми обіцяємо нашим загиблим воїнам помститися за них, а хто помститься за ці дитячі сльози? Якщо лікарі не винні - винні ті, хто сказав раніше батькам, що дитина здорова. Або ж дійсно малесі ввели препарат, несумісий з якимось іншим... Стан нашої медицини просто жахає. Інколи стає моторошно, коли зрівняти втрати України на війні та втрати від помилок м'ясників у білих халатах...
"1-річний хлопчик перекинув на себе пляшечку з окропом, після чого потрапив до лікарні. Медики запевняли батьків, що дитина житиме. Наступного дня вранці їм повідомили: дитина померла від гострої серцевої недостатності. Батьки переконані: лікарі ввели хлопчику препарат, після якого він і помер, адже дитина була цілком здорова, передають "Надзвичайні новини".
1-річний Ілля Ляшенко помер за загадкових обставин у міській лікарні Кривого Рогу №8, але медики не дають батькам померлої дитини жодних пояснень. «Нам на наше питання відповіді ніхто не дав. Подзвонив головний лікар і сказав, що у нас дитини більше немає, все», - розповідає батько хлопчика Віктор.
Батьки 1-річного Іллі Ляшенка
Усе сталося напередодні ввечері. Удома маленький Ілля перекинув на себе пляшечку з окропом. У результаті – опіки обличчя, шиї та грудей. Дитину забрала швидка, після чого хлопчик перебував у реанімації. Весь цей час медики запевнили батьків, що загрози його життю немає.
«Вийшов лікар, сказав, що в дитини 14-15% опіків. Ми кажемо, що я зроблю все, ви тільки зробіть так, щоб з дитиною все було добре. Вони сказали, що дитині нічого не загрожує, не ви перші, не ви останні, дитина буде жити. Їдьте додому і заспокойтесь», - говорить батько померлого хлопчика.
А вже вранці батьків дитини приголомшили звісткою: у хлопчика раптова зупинка серця. Після загадкової смерті дитини черговий лікар невідомо куди зник, натомість тепер замість нього перед людьми виправдовується керівництво медзакладу.
«З діагнозом опік окропом до 18%. Опіковий шок легкого ступеня тяжкості. Дитина одразу ж поступила в реанімаційне відділення. О 6:30 погіршився стан, дитина була переведена на апаратне дихання і о 7:00 сталася асистолія (припинення діяльності серця зі зникненням біоелектричної активності), о 7:55 констатована біологічна смерть», - каже завідувач дитячого реанімаційного відділення Криворізької лікарні №8 Сергій Комков.
Медики і досі не знають, що ж убило дитину, але припускають: у хлопчика була гостра серцева недостатність. Але батьки твердять: хлопчик був цілком здоровим.
«У нас була здорова дитина. У нього за рік і два місяці двічі була простуда, буквально по пару днів. Я не отримав жодних документів про те, що вводили дитині», - каже батько померлого хлопчика Віктор.
Батьки підозрюють, що сину могли вколоти якийсь препарат, що і викликав раптову смерть. Однак медики категорично заперечують смерть від ін’єкції, відсутність попередніх проб і можливий анафілактичний шок.
«У даному випадку я не можу сказати, що це реакція на препарати», - каже завідувач дитячого реанімаційного відділення Криворізької лікарні №8 Сергій Комков.
Остаточну причину смерті дитини з’ясують за кілька тижнів. Нині ж тіло хлопчика досліджують судово-медичні експерти, а деталі вже вивчає спеціальна комісія обласної адміністрації.
«Вилучена медична документація, тому буде проводитись клініко-експертна комісія у складі спеціалістів Департаменту охорони здоров’я, щоб встановити все-таки і причини смерті, і якість надання медичної допомоги», - говорить заступник керівника департаменту Дніпропетровської обласної адміністрації Наталя Шмалько. Тим часом у поліції відкрили кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство».
"У США розроблена система попереджень для кожного стихійного лиха, щоб запобігти жертвам серед цивільного населення. Однак в Україні, навіть під час загрози обстрілом експериментальною російською ракетою, за звичкою, евакуйовується тільки влада. Чи дов...
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...