Загрожує самогубством: Супрун попередила батьків школярів про небезпеку

Чиновник розповіла про ознаки буллінгу підлітків і закликала не ігнорувати проблеми дітей.

Ілюстрація. Фото: mcedv.orgВ.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун оприлюднила кілька порад батькам дітей, які піддаються цькуванню серед однолітків, так як існує ризик самогубства дитини, повідомляють Патріоти України.

"За даними опитування ВООЗ" Здорова поведінка школярів "до 21% дітей у віці 11-15 років повідомляють про Буллінг (цькування - ред.) з боку однолітків, який істотно впливає на якість їхнього життя і приносить страждання. Дітей можуть бити або загрожувати побиттям, принижувати словесно, не впускати в певне коло спілкування, поширювати плітки і чутки, писати образливі записки ... Діти, яких булять, не тільки мають емоційні, психологічні, соціальні проблеми, а також в зоні ризику скоєння самогубств ", - написала вона в своєму Facebook.

Супрун зазначила, що батьки не повинні ігнорувати проблеми дитини і сподівається, що ситуація сама вирішиться. За її словами, для початку необхідно поговорити з дитиною доброзичливо, вислухати її та підтримати. Дати йому зрозуміти, що він не буде вважатися "ябедою" після своєї розповіді, а буде виглядати сміливим, так як говорить правду.

Потім необхідно з'ясувати факти цькування і зустрітися з вчителями, адміністрацією школи та батьками дитини-булера. На зустрічах потрібно пояснити ситуацію і підтримувати конструктивну розмову.

Також необхідно створити план протидії та звернутися за психологічною підтримкою. При цьому спілкуватися з дитиною-булером потрібно доброзичливо.

Однак якщо цей план не спрацює, необхідно вживати адміністративних заходів, аж до переведення в інший клас або іншу школу. Однак відразу після початку конфлікту переводити дитину не потрібно, так як в ньому виховується переконання в необхідності уникати боротьби, не відстоювати свої інтереси і т.ін.

Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Росії заявили, що глава Пентагону «поспівчував» міністру оборони РФ через керченську трагедію

субота, 20 жовтень 2018, 21:13

У суботу, 20 жовтня, у Сінгапурі на полях 5-ї наради міністрів оборони Асоціації держав Південно-Східної Азії відбулась перша особиста зустріч глави Міноборони РФ Сергія Шойгу і глави Пентагону Джеймса Меттіса. Глави військових відомств зустрілися пере...

Синод УПЦ КП затвердив нову форму титулу предстоятеля

субота, 20 жовтень 2018, 21:06

Рішення щодо нових форм титулів ухвалили у зв'язку "зі змінами, які відбуваються в Українській православній церкві", а також беручи до уваги історичну традицію, практику помісних православних церков та "інші істотні обставини". Синод запровадив для пре...