
У Дубно, що на Рівненщині, працівники СБУ виявили цілу групу підлітків, які були втягнуті у суїцидальну гру "сині кити".Про це розповіла речниця СБУ Гітлянська Олена в facebook, інформують Патріоти України.
За її словами, підлітки готували масове самогубство.
Зокрема, СБУшники врятували двох 19-річних дівчат, які були учасниками небезпечних груп. Силовики прийшли до гуртожитку одного із навчальних закладів. Там вони застали одну із дівчат із порізами на руці та своєрідними написами.
Ця дівчина розповіла й про свою одногрупницю, яка теж брала участь у грі. Того вечора дівчата мали виконати чергове небезпечне завдання. Тож правоохоронці зателефонували подрузі студентки та поспілкувалися з її батьками.
Серед вказівок адміністратора була вимога запросити в групу 50 друзів – цю умову дівчата виконали. Тож зараз поліція намагається встановити всіх цих осіб, щоб попередити трагедії.
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...