Заручена з овочем: Морква проросла через давно загублену на городі обручку (фото)

​84-річна мешканка Канади Мері Грем змогла повернути втрачене 13 років тому кільце з діамантом. Воно виявилося на морквині, викопаній у її городі.

Фото: bbc.comУ 2004 році жінка втратила кільце, сапаючи грядки на сімейній фермі у провінції Альберта. Мері була невтішна, але воліла зберегти втрату в таємниці від всіх, окрім свого сина. Вона купила схоже, але більш дешеве кільце, яке всі ці роки і носила як ні в чому не бувало, розповідають Патріоти України з посиланням на ВВС.

У понеділок її невістка, що живе тепер на фермі, несподівано розкрила таємницю. Вона знайшла перстень, коли відмивала від бруду криву морквину, викопану в городі до вечері. Морквина проросла прямо через загублене кільце. Син Мері Грем відразу здогадався, кому може належати кільце, і подзвонив матері.

Тепер жінка шкодує, що приховала правду від свого чоловіка, який помер 5 років тому. За її словами, чоловік був великим веселуном і, можливо, знайшов би цю історію досить кумедною. Це не перша історія з діамантом, знайденим у городі. У 2011 році жінка в Швеції знайшла свою втрачену обручку, яка також знайшлася на морквині через 16 років після зникнення.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело