"Збройні Сили України приведені в стан повної бойової готовності", - волонтер Донік

Збройні Сили України приведені в стан повної бойової готовності. Військових відкликають з відпусток, офицерів які зараз на сесії, з навчання. Головнокомандувач Збройними Силами України каже, що військо "має достатньо можливостей, щоб захистити нашу державу і ми виконаємо свою місію в ім'я нащадків і майбутнього України, чого б це нам не вартувало."

Якщо хтось не розуміє, то військові готові до російської навали. Готові боронити Державу і гинути в війні за незалежність. Це позиція української Армії. Але треба ще позиція держави. Держава в нас парламентсько-президентська республіка. І в цей час, депутати ВР не підтримують військових, не підтримують державу. Бо вони, начебто переживають за вибори до парламента. Військовий стан на 30 діб пропонується, а вибори до ВР в жовтні 2019.

Псевдопатріоти-депутати дуже добре розуміють, що якщо зараз ми не продемонструємо всьму світу єдність та жагу до перемоги, якщо не будемо єдині в бажанні дати ворогу відсіч, то не те що виборів, самої Верховної Ради може не бути восени 19 року. Бо буде якийсь російський законодавчий орган на "присоєдіньонной терріторіі".

Опублікував: Роман Донік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як дядя Сірожа намагався вкрасти леопардів для ЗСУ в... зоопарку: Актор "Квартал 95" зняв нову кумедну пародію (відео)

субота, 28 січень 2023, 15:14

Актор Студії "Квартал 95" Юрій Великий зняв нову смішну пародію. У свіжому відео гуморист втілив один з найулюбленіших персонажів українців дядька Сірожу і показав, як той відчайдушно хотів допомогти ЗСУ, зазначають Патріоти України. . Зокрема, чолові...

Чим займається насправді Юрій Швець: Американські розвідники викрили російського пропагандиста з КДБістським минулим

субота, 28 січень 2023, 13:43

Колишній офіцер Комітету державної безпеки СРСР Юрій Швець, який перебрався на постійне місце проживання у США, фактично підтримує російські спецслужби в агресії проти України. Розвідувальна спільнота викрила його у пропаганді, сполученій з тактикою КД...