Здоров'я дітей та недужих під тиском: Рівень забруднення повітря в столиці зріс у кратному розмірі

​Протягом 17-18 серпня рівень забруднення формальдегідом та діоксидом азоту в деяких районах Києва досяг 4-5 середньодобових ГДК.

Про це повідомлють Патріоти України з посиланням головне управління Держпродспоживслужби в Києві.

На сайті відомства зазначається, що з 16 серпня в місті спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

Протягом 17-18 серпня рівень забруднення формальдегідом досяг 4-5 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) в районах: Бессарабської, Деміївської площ та площі Перемоги, вулиці Довженка.

Рівень забруднення діоксидом азоту досяг 4-5 середньодобових ГДК в районах: Бессарабської та Деміївської площ, вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської.

Перевищення максимальних значень ГДК оксидом вуглецю - 1-2,4 в районах: Бессарабської, Деміївської площ та площі Перемоги, Оболонського проспекту, вулиці Довженка.

"Такі метеорологічні умови за прогнозом Гідрометцентру (антициклональний характер погоди, висока температура повітря, слабкий вітер у приземному шарі) та рівень забруднення (тенденція до подальшого зростання) утримаються в м. Києві до 21 серпня", - зазначили в управлінні.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Запах чувствуется аж в венгерских поселках!": Злий Одесит розповів про фейк на угорському ТБ про трупи бійців ЗСУ на Закарпатті

середа, 8 лютий 2023, 12:14

"Российская ИПСО про “колоссальные” потери ВСУ, после неудачи с продажным трампистом полковником Макрегором и распространение аналогичного фейка через жёлтопрессное турецкое издание продолжает свою жизнь в венгерском информационном пространстве, что и ...

Фініш близько: У РФ заявили про рекордний дефолт. Санкції практично знищили російську економіку, - Казанський (відео)

середа, 8 лютий 2023, 10:26

Попри твердження кремлівської верхівки про те, що західні санкції не працюють і ворогам не вдасться задушити економіку Росії, здається, все вийшло навпаки. "Дірка в російському бюджеті встановили рекорд з 1998 року" – з таким заголовком вийшла стаття у...