Землю засипало крижаними кульками: У Черкасах випав рясний град (відео)

Іноді розмір окремої градини досягав сантиметра і більше.

В Черкасах випав град. Скрін з відеоМісто Черкаси в неділю, 6 травня, буквально засипало рясним градом, повідомляють Патріоти України з посиланням на «Кореспондент».

Близько 19:00 неділі в Черкасах випав рясний град. «Землю буквально засипало льодовими кульками. При цьому випадання граду супроводжувалося шквальним вітром і зливою. Іноді розмір граду досягав сантиметра і більше. Стихія призвела до включення сигналізації у автомобілів на стоянках».

Поки офіційної інформації про можливих постраждалих, а також пошкодження майна в результаті граду не було. Нагадаємо, із сьогоднішнього дня в Україні почався сезон дощів, відомий як травневі грози.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"В Кремле поняли, что бренд "Путин" для РФ себя уже окончательно исчерпал", - історик Климовський

четвер, 22 жовтень 2020, 12:45

Якщо війна в Карабасі вбила зовнішньополітичну складову доцільності для збереження бренду "Путін", то протести в Хабаровську і революція в Білорусі вбивають і внутрішньополітичну. "Бренд "Путин" потерял окончательно всю свою ценность в глазах кремлёвск...

"НБУ сыграл в "хитросделанного Джо", доверия у Запада после такого решения не будет", - фінансист Фурса

четвер, 22 жовтень 2020, 12:15

Українці завжди цінували можливість кинути іншого. І хитрозробленість для когось із нас може бути зовсім не пороком... "Перераспределение полномочий в Нацбанке таким образом, чтобы сделать из Рожковой свадебного генерала, видится по-разному с разных ст...