Жах Кремля: Видобуток сланцевої нафти у США зростає восьмий місяць поспіль

​Це виходить з опублікованого в понеділок прогнозу Управління енергетичної інформації США (EIA).

Виробництво сланцевої нафти в США в наступному місяці збільшиться на 112.000 барелів на добу до 5,585 мільйона барелів на добу, говориться в щомісячному огляді відомства, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Видобуток нафти на найбільшому нафтовому басейні США - Permian - в серпні складе 2,535 мільйона барелів на добу, що перевищує показник липня на 64.000 барелів на добу.

Видобуток на ділянці Eagle Ford в серпні зросте на 27.000 барелів на добу до 1,387 мільйона барелів на добу, повідомило EIA. Це найвищий показник з лютого 2016 року.

Виробництво нафти на родовищі Bakken в Північній Дакоті оновить максимум з листопада 2016 року і виросте на 3.500 барелів на добу до 1,043 мільйона барелів на добу, виходить з прогнозу.

Передбачається, що видобуток природного газу в США в серпні також виросте восьмий місяць поспіль до рекордних 52,9 мільярда кубічних футів на добу (близько 1,5 мільярда кубічних метрів на добу).

EIA прогнозує збільшення видобутку газу на всіх великих сланцевих формаціях в серпні, при цьому основний приріст припаде на Marcellus.

Видобуток на сланцевый формації Marcellus - найбільшому сланцевому газовому родовищі США - в серпні збільшиться п'ятий місяць поспіль до 19,8 мільярда кубічних футів на добу (близько 0,6 мільярда кубічних метрів на добу).

За даними EIA, американські добувачі в червні пробурили 1,026 свердловин і ввели в експлуатацію 872. Число пробурених, але не введених в експлуатацію свердловин (DUC-свердловин) досягло історичного максимуму - 6,031.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...