Жах Кремля: Видобуток сланцевої нафти у США зростає восьмий місяць поспіль

​Це виходить з опублікованого в понеділок прогнозу Управління енергетичної інформації США (EIA).

Виробництво сланцевої нафти в США в наступному місяці збільшиться на 112.000 барелів на добу до 5,585 мільйона барелів на добу, говориться в щомісячному огляді відомства, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Видобуток нафти на найбільшому нафтовому басейні США - Permian - в серпні складе 2,535 мільйона барелів на добу, що перевищує показник липня на 64.000 барелів на добу.

Видобуток на ділянці Eagle Ford в серпні зросте на 27.000 барелів на добу до 1,387 мільйона барелів на добу, повідомило EIA. Це найвищий показник з лютого 2016 року.

Виробництво нафти на родовищі Bakken в Північній Дакоті оновить максимум з листопада 2016 року і виросте на 3.500 барелів на добу до 1,043 мільйона барелів на добу, виходить з прогнозу.

Передбачається, що видобуток природного газу в США в серпні також виросте восьмий місяць поспіль до рекордних 52,9 мільярда кубічних футів на добу (близько 1,5 мільярда кубічних метрів на добу).

EIA прогнозує збільшення видобутку газу на всіх великих сланцевих формаціях в серпні, при цьому основний приріст припаде на Marcellus.

Видобуток на сланцевый формації Marcellus - найбільшому сланцевому газовому родовищі США - в серпні збільшиться п'ятий місяць поспіль до 19,8 мільярда кубічних футів на добу (близько 0,6 мільярда кубічних метрів на добу).

За даними EIA, американські добувачі в червні пробурили 1,026 свердловин і ввели в експлуатацію 872. Число пробурених, але не введених в експлуатацію свердловин (DUC-свердловин) досягло історичного максимуму - 6,031.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи", - Голобуцький

субота, 13 серпень 2022, 0:00

"До обстрілів Запорізької АЕС як невербальної складової нового меседжу Кремля для союзників додався вже і вербальний складник. Мєдвєдєв сьогодні прямо озвучив погрозу атакувати АЕС на території Європи: "Не следует забывать, что и в Европейском союзе ес...

Встановлено особисті дані 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України, починаючи з 24 лютого, - Бутусов

п’ятниця, 12 серпень 2022, 20:33

Важливий орієнтир. Сьогодні згідно з даними публічного моніторингу російських соцмереж та трофейними документами автори проекту Killed in Ukraine встановили особисті дані рівно 1000 російських генералів та офіцерів, знищених захисниками України починаю...