Жіноча "мстя" страшна та непередбачувана (фотодоказ)

Наталі Уівер з Англії та її бойфренд Стівен Холл збиралися провести вихідний день разом і сходити куди-небудь, але хлопець напився із друзями і прийшов додому нетверезим.

Фото: depo.ua

Він заснув, а вранці дівчина намагалася розбудити його, але не змогла, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Після невдалих спроб змусити Стівена встати з ліжка, Наталі розлютилася, взяла свою косметичку і зробила сплячому Холу макіяж. Вона пофарбувала йому губи, брови, очі, приклеївши штучні вії, а на нігті прикріпила голографічні тіпси. Стівен тим часом спав і не реагував на підступність коханої.

"Коли він прокинувся, був вражений. Запитав, що все це означає. Я намагалася переконати його в тому, що саме в такому вигляді він прийшов додому вчора. Дивно, що він все проспав.

Це було просто безумство! Стівен дуже весела людина, але мені здається, наступного разу він добре подумає, перш ніж порушувати нашу домовленість", - сказала Наталі.

Стивен Холл


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Москву серьезно и недвусмысленно предупредили, что пора убраться с ЗАЭС и на встрече во Львове будет составлена пошаговая инструкция, как ей это лучше сделать", - Климовський

четвер, 18 серпень 2022, 13:52

"Обсуждение 11-12 августа в ООН угроз Москвы взорвать Запорожскую АЭС под видом попадания в неё украинского снаряда вызвало глубокое разочарование у тех, кто верит в разные варианты нарративов Кремля о закулисном мировом правительстве. В одном из них О...

"Не здивуюся, якщо у пересічного сержанта ЗСУ приблизно така сама ситуаційна поінформованість, що й у генералів РФ", - військовий експерт із Австрії

четвер, 18 серпень 2022, 12:52

"Цей матеріал фокусується на стані Збройних Сил України (ЗСУ) та завершує мій огляд ситуації на полях битв на початку серпня 2022 року. Можливо, обговорення — а отже критика — ЗСУ, ймовірно, багатьом здасться як мінімум «несправедливою»: зрештою Україн...