Жодних послаблень: Волкер зробив гучну заяву щодо Росії і "ЛДНР"

Спецпредставник США заявив про необхідність зробити кроки, які Росія робити не хоче.

Спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив, що реалізація Мінських угод означає розформування "ДНР" і "ЛНР", а Росія не проявляє волі у введенні угод в дію. Про це Волкер написав в своєму Twitter, повідомляють Патріоти України.

За словами спецпредставника США, метою Мінських угод є відновлення територіальної цілісності України і конституційного порядку. Лідери так званих "ДНР-ЛНР" підписували ці угоди, а значить погодилися з тим, що їх "незаконні структури" повинні бути розформовані.
"Небажання розформовувати - це небажання виконувати Мінські угоди", - пише Волкер.
Також він звинуватив Росію в "підливання масла" у війну на Донбасі і відсутності волі в реалізації Мінських угод.

"Немає місця для ослаблення санкцій", - робить висновок спецпредставник.

Недавно Курт Волкер зробив заяву про те, що так звані ДНР і ЛНР повинні бути ліквідовані, адже дані організації не відповідають Конституції України.

Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Маріупольці, які вижили: Правда з перших вуст від тих, кому вдалося вирватися з лап окупантів

неділя, 3 липень 2022, 6:08

Запоріжжя – одне із перших пристановищ, куди потрапляють маріупольці після пекла у своєму рідному місті. У Запоріжжі людям допомагають почати життя заново у прифронтовому місті. Патріоти України пропонують пізнати історії маріупольців, яким вдалося вир...

"К стране, где избиение женщин приравнивается к выражению любви, надо подходить с другими мерками", - блогер із Одеси

неділя, 3 липень 2022, 0:14

"До недавнего времени всякий намек на русскую исключительность в иерархии насилия вызывал протесты сознания и алгоритмов, с установленным софтом «ВСЕЛЮДИРАВНЫ». Но на пятом месяце войны России с Украиной, мир разродился новой установкой: да, к стране, ...