"Жителі Слов'янська зустрічали ЗСУ з надією, що вони подолають столичну владу", - блогер

Сергій Кравцов відзначив, що його шокувала думка місцевих жителів.

ЗСУ у Слов'янську. Фото:http://replyua.net

Український блогер Юрій Луканов на своїй сторінці в соцмережі Facebook пише про те, що йому довелося бути в Слов'янську в 2014 році, передають Патріоти України. Далі пропонуємо вам ознайомитися із цікавими фактами мовою оригіналу публікації.

На следующий день или через два дня после ухода оттуда Гиркина он встретил относительно настоящего ветерана Второй мировой войны. Дедушке было далеко за 80-т. На вопрос Юрия Луканова, что он думает о прекращении войны в Славянске дедушка сначала долго рассказывал о своей истории войны. Его еще юношей призвали в 1945 году на флот – уже плохо припоминается, какой именно, но рассказал, что участвовал в нескольких боевых эпизодах.

«Когда перешел к делам в Славянске, сказал что-то вроде, мол, очень хорошо, что украинская армия пришла, что мир наступил и она теперь хунте в Киеве должна показать кузькину мать. Когда сказал ему, что армия, которую он видит на улицах, подчинена киевской хунте, то он смотрел на меня такими изумленными глазами, что сложно передать, словно я ему раскрыл тайну, что Земля стоит на трех китах», – написал Юрий Ляуканов.

Как пишет блогер, если вы думаете, что дедушка просто от старости стал неадекватным, то глубоко ошибаетесь. Подобная каша в голове у очень многих местных жителей, которые смотрят российское и украинское телевидение. В их головах сочетаются несочетаемые вещи.

Опублікував: Ярослав Степанов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Злі язики" кажуть, що саме Залужного хочуть звинуватити у розмінуванні Чонгару та здачі Херсону", - Борислав Береза

субота, 10 грудень 2022, 0:15

"Ой, тут таке діється... Поспілкувався я зі "злими язиками" з Банкової. Вони таке кажуть, що хочеться сказати: "Що ти таке верзеш, базікало?". А кажуть вони мені таку неймовірну нисенитницю, що я навіть повірити не можу. Так от, кажуть ці "злі язики", ...

"Навіть індійський прем'єр Моді після останніх погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним", - Голобуцький

субота, 10 грудень 2022, 0:00

"Путін сьогодні після саміту в Бішкеку заявив, що думає про те, щоб включити до військової доктрини Росії превентивний ядерний удар: "Мы думаем об этом". Навіть індійський прем'єр Моді після цих погроз відмовився від щорічної зустрічі з Путіним. При то...