33-річний Джонатан Хау та його дружина 30-річна Кеч за
майже 5 років відвідали 75 країн, включаючи Антарктиду. Вони подорожують разом
з котеням та заробляють на цьому $70-100 тис. на рік, повідомляють Патріоти України.
Джонатан і Кеч покинули свою звичайну роботу і зайнялися мандрівками 2013-го. Невдовзі познайомилися на Лаосі. 2016-го зіграли весілля у Англії. Тепер ведуть свій сайт про мандрівки www.twomonkeystravelgroup.com і заробляють на ньому гроші.
"Ми
почали подорожувати в один і той же час. Якщо рахувати окремо, то кожен
відвідав більше 100 країн. Разом ми побували у 75 на кожному континенті", -
розповідає філіпінка Кеч.
Перед тим, як вирушити у мандри Джонатан із британського Страуда працював інженером у Вельсі. Розробляв медичне обладнання. Заробляв близько $35 тис. на рік.
"Якщо ми важко працюємо на свою кар'єру, а вкінці місяця почуваємося розбитими, то треба зупинитися, подумав він", - пояснює рішення свого чоловіка Кеч.
Жінка
працювала на охоронну фірму на Середньому Сході і заробляла близько $18,6 тис.
на рік. Останній контракт на нафтодобувну компанію приносив $13 тис. Жінка
вирішила зібрати всі заощадження та вирушити у мандрівку. Невдовзі вона
зустріла Джонатана. Вони певний час жили у В'єтнамі та викладали англійську. На
зароблені кошти вирушили до Індії вивчати йогу та лікувальний масаж. 2014-го
подружжя оселилося у Перу і завело свій блог. Зараз до них долучилися 20
дописувачів по всьому світу. Хау створили окремий блог - MrandMrsHowe.com.
"Нинішній об'єм доходу - доволі зручний для нас, бо витрати залежать від того, де ми живемо, скільки витрачаємо на мандрівку чи на човен", - каже Кеч.
Минулого року подружжя купило 11-метрову яхту SV Empress і зараз відпочиває у Домініканській Республіці разом зі своїм котеня Капітаном Ахавою, якого вони врятували.
"Йому було три місяці, коли ми знайшли його у американській Флориді після урагану Ірма. Дали прізвисько на честь божевільного капітана із "Мобі Діка". Він живе на борту. Навіть має свій паспорт зі штампами кожної країни, де ми побували", - розповідає жінка.
Яхта
стоїть у тихій бухті - перечікує сезон ураганів. Джонатан тим часом купив собі
мотоцикл та завів друзів.
"Кожен з нас згоден працювати в більш загальноприйнятому форматі, але тільки в тому випадку, якщо це значно поліпшить нашу якість життя ", - каже Кеч.
Подружжя не має улюбленої країни. Але найбільше сподобався, кажуть, південноамериканський регіон Патагонія. Його відвідували двічі - вперше мандрували автостопом по високогірній трасі Карретера Австрал на висоті понад 1 тис. км. Вдруге - по дорозі в Антарктиду. А їжа найсмачніша у Туреччині, говорять. Бували там п'ять разів.
Кеч
і Джонатан не надто прагнуть розібратися в політичній ситуації всередині країн,
які відвідують. Кажуть, помічають іноді зміни в правилах отримання віз чи
взаємодії зі службами у справах імігрантів. Але прості люди, поза політикою,
завжди дружні та привітні.
"Вони завжди стараються, аби у тебе лишилося найкраще враження від їх країни", - каже Кеч.
У майбутньому пара планує купити великий катамаран чи тримаран, придбати шматок землі в якійсь із країн і побудувати будинок із морським краєвидом.
У ракеті "Трембіта" використовуються технології часів Другої світової війни. Імпульсний реактивний двигун зараз практично не застосовується в авіації через певні обмеження, які має. Одне з них – це дуже інтенсивний звук під час роботи. В етері телемара...
23 лютого (8 березня за старим стилем) вірян відзначають день пам'яті священномученика Полікарпа, єпископа Смирнського. Крім того відзначається Тиждень м'ясопусний, про Страшний суд. За юліанським календарем - день пам'яті преподобного Прохора, чудотв...