З'явилась точна інформація про нову мобілізацію в Україні

Чи буде в Україні проводитись чергова хвиля мобілізації, і коли.

В інтерв'ю BBC News Україна міністр каже, що сьогодні підстав для нової хвилі мобілізації немає / фото: bbc.com

Міністр оборони України Степан Полторак зробив заяву, що в Україні не проводитимуть чергову хвилю мобілізації, так як на даний момент країна в ній не потребує, передають Патріоти України з посиланням на ВВС Україна.

До Вашої уваги частина інтерв'ю з Міністром оборони України.

BBC News Україна: Яка ситуація з укомплектуванням армії? Чи є потреба в наступній хвилі мобілізації? Лунає думка від ветеранів АТО, що молодь іде в армію не так через мотивацію, як через гроші.

С.П.: Твердження про гроші помилкове. Ми підходимо до того рівня, коли мінімальні зарплати (цивільних) будуть 4,1 тис. - 4,2 тис. грн, а мінімальна зарплата військовослужбовця сьогодні - 7,5 тис. - 7,8 тис. грн. Це невеликі кошти. А ризики втратити життя і здоров'я в армії та ризики в цивільному житті все-таки відрізняються.

Думаю, що головною причиною поповнення ЗСУ контрактниками є мотивація, патріотизм та відчуття відповідальності та необхідності виконати свій чоловічий обов'язок.

На другому плані, звичайно, й грошове утримання. Ми буквально за рік значно підняли додаткове грошове забезпечення в зоні проведення АТО. Якщо на першому етапі це було 2,4 тис. грн, то сьогодні це 10 тис. грн.

Щодо чергової хвилі мобілізації, то в нас сьогодні такої необхідності немає. Є кілька причин, і одна з них - це те, що нам вдалося провести серйозну роботу з резервом першої черги, тобто з людьми, які мають бойовий досвід.

Вони вже приписані не тільки у військкоматах, але і у військових частинах.

Щороку проводиться навчально-методичний збір. Два-три тижні їх навчають у бригаді для проведення бойового злагодження. Ці люди готові протягом кількох днів стати до зброї - доукомплектувати підрозділи або сформувати нові частини і виконувати завдання.

Ми відновили безцінний ресурс через військкомат. Чітко розуміємо, скільки в нас є людей і на що ми можемо розраховувати. Навчилися розраховувати і ризики при необхідності проведення мобілізації.

Але ще раз хочу сказати, що такої необхідності я сьогодні не бачу.


Опублікував: Evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Не здивуюся, коли незабаром усі ці усики і ломаченки ходитимуть Києвом із російським прапором під собаче підгавкування тисяч ватників", - журналіст

п’ятниця, 17 січень 2020, 18:00

Для них не існує України. Є лише їхній квартал. "Більшість українських спортсменів - "ватники". Досить подивитися їхні сторінки у соціальних мережах. Інакше і бути не могло. Український спорт досі є практично незайманим заповідником "совка", зберігаючи...

"Грязные вбросы, или Зачем политиков называют геями и педофилами", - Береза

п’ятниця, 17 січень 2020, 17:28

"Меня утомила ситуация, когда вместо аргументированной критики и указания на ошибки, политика пытаются дискредитировать, обгадить или просто скомпрометировать. Целью является уже не исправление ошибки или улучшение ситуации, а желание обмазать дерьмом ...