Зірка Instagram: Мережа полюбила єнота, що вважає себе собакою (фото)

Гарнюню знайшла у себе в саду мешканка Багамських островів на ім'я Кемп.


Фото від korrespondent.netУ тварини, віком близько місяця від народження, була перебита лапа. Кемп прийняла єнота в свій будинок в якості домашнього вихованця і стала за ним доглядати, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Самиця єнота на ім'я Пампкин швидко пішла на поправку і освоїлася в новому будинку. Вона подружилася з двома іншими домашніми улюбленцями - собаками Тоффі і Орео, які сприйняли нового мешканця вельми доброзичливо.


"Догляд за нею був, так і залишається до сих пір, мало не цілодобовою роботою. Пампкин як і раніше вимагає контролю", - поділилася господиня тварин. "Вона дуже прив'язалася до нас і наших двох собак, слідує за нами всюди, куди б ми не пішли. Зараз вона думає, що вона собака ... Вона грає з ними і навіть огризається, але припиняє вередувати, як тільки розуміє, що починає перегинати палицю ", - додала Розі.

Рози Кемп завела для своїх тварин окремий блог у соціальній мережі Instagram і ділиться з передплатниками, яких вже більше 60 тисяч, неймовірними знімками з життя Пампкин, тоффі і Орео.


Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Разворот сейчас намечается не только на фронте. В российской экономике тоже", - Фурса

п’ятниця, 12 серпень 2022, 0:33

"Санкции не работают, говорили они…. Санкции не работают, говорят россияне и полезные идиоты Кремля в Европе. Но при этом, почему то, очень настойчиво требуют переговоров. Прямо из кожи вон лезут, пугают апокалипсисом, лишь бы выйти из войны, которую с...