Ця мапа свідчить про те, що територіальні суперечки — це дійсність людства, а не предмет історії. На мапі, створеній аналітиками Corestone Corp., вiдмiченi країни, що мають територiальнi спори хоча б iз однiєю iншою країною, информують Патріоти України.
Попри те, що продовжують розпалюватися нові конфлікти, останнім часом були вирішені деякі прикордонні суперечки. Наприклад, між Буркіна-Фасо та Нігером у 2013 році, Чилі та Перу в 2014 році, Індією та Бангладеш у 2015 році.
Україна була втягнута у територіальні суперечки ще до 2014. Прикладами є загострення навколо коси Тузла, судовий процес щодо острову Зміїний. Незавершена демаркація кордонів з сусідами також залишається фактором ризику.
Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...
"Схоже, своєю заявою щодо Криму президент України послав західним лідерам сигнал, що готовий сідати і домовлятися. Путін - стоїть на своїх, давно озвучених позиціях. Чи вдасться дуету американських президентів Байдена і Трампа за допомогою певних дій і...