Ця мапа свідчить про те, що територіальні суперечки — це дійсність людства, а не предмет історії. На мапі, створеній аналітиками Corestone Corp., вiдмiченi країни, що мають територiальнi спори хоча б iз однiєю iншою країною, информують Патріоти України.
Попри те, що продовжують розпалюватися нові конфлікти, останнім часом були вирішені деякі прикордонні суперечки. Наприклад, між Буркіна-Фасо та Нігером у 2013 році, Чилі та Перу в 2014 році, Індією та Бангладеш у 2015 році.
Україна була втягнута у територіальні суперечки ще до 2014. Прикладами є загострення навколо коси Тузла, судовий процес щодо острову Зміїний. Незавершена демаркація кордонів з сусідами також залишається фактором ризику.
Частина перша. 1. Питання комплектування. На сьогоднішній день загальна чисельність так званого «объединённой группировки вооружённых сил рф на юго-западном твд» (офіційна назва різновидового та різнорідного угруповання «вс рф», що воює в Україні), за ...
Православна церква України 3 квітня за новим стилем вшановує пам'ять преподобного Микити, сповідника Мідікійського (відомий також в народі як Микита-вододіл. - ред.), мучениці Феодосії та ікони Богоматері "Нев'янучий цвіт". За старим стилем у цей день ...