Ця мапа свідчить про те, що територіальні суперечки — це дійсність людства, а не предмет історії. На мапі, створеній аналітиками Corestone Corp., вiдмiченi країни, що мають територiальнi спори хоча б iз однiєю iншою країною, информують Патріоти України.
Попри те, що продовжують розпалюватися нові конфлікти, останнім часом були вирішені деякі прикордонні суперечки. Наприклад, між Буркіна-Фасо та Нігером у 2013 році, Чилі та Перу в 2014 році, Індією та Бангладеш у 2015 році.
Україна була втягнута у територіальні суперечки ще до 2014. Прикладами є загострення навколо коси Тузла, судовий процес щодо острову Зміїний. Незавершена демаркація кордонів з сусідами також залишається фактором ризику.
Президент США Дональд Трамп, вірогідно, має гіперактивну дислексію. Це могло б пояснити, як сформувався і розвинувся його характер після досягнення дорослого віку. Про це йдеться у статті Divergents Magazine, передають Патріоти України. Гіперактивна ди...
Український комік, актор, учасник комік-трупи "Маски" Олександр Постоленко дізнався, що маскувальні сітки, які плетуть для військових, використовують у якості "стелі" у тилових штабах. Про це він написав у Facebook, поділившись відповідним фото, переда...