ЗМІ розповіли про ганебні умови праці патрульних поліцейських (відео)

​На сьогоднішній день машини патрульної поліції в Україні не мають страхування на випадок аварій, тому копи ремонтують авто за свої гроші.

Про це йдеться в матеріалі "Громадського", передають Патріоти України.

Разом з тим, один з керівників львівських копів Андрій Богуш запевняє, що співробітники поліції ремонтують автомобілі виключно добровільно.

За його словами, патрульні можуть відремонтувати машину, якщо на ній є подряпини, тріщини, пом'ятий бампер. Він додав, що якщо ж оформляється ДТП, під час якого на авто з'явилися пошкодження, то починається службове розслідування.

Уточнюється, що патрульні з Канади, які передають досвід українським колегам, в своїй країні навіть не чули про те, щоб поліцейські платили за ремонт авто із власної кишені.

"Поліція міста Калгарі має страховки на авто, які компенсують витрати на ремонт пошкоджень", - сказав інспектор поліції з канадського міста Калгарі Кен Тауер.

Крім того, патрульні в Україні несуть відповідальність за бодікамери і планшети. Так, якщо поліцейському десь виб'ють з рук планшет, то ремонтувати він також буде його за свої гроші.

Один з колишніх копів, який працював в Дніпрі, розповів, що повірив рекламним гаслам, які супроводжували набір в поліцію. Однак реальний розмір заробітної плати виявився вдвічі менше, а премії позбавили за будь-яку провину.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Час позбавляти недоімперію її годівниці: "Росія експортує Чорним морем мільйони тонн нафти на місяць", - Андрій Клименко

неділя, 1 жовтень 2023, 8:11

"Якщо росія на початку великої війни експортувала через Чорне море приблизно 3 млн. тонн сирої нафти на місяць, то зараз вона транспортує, був максимум три місяці тому, – 5 млн. тонн. Крім того, в них на початок великої війни було 2,5 млн. тонн на міся...

Обстріли окупантами певних міст та імітація наступу: Експерт назвав сценарії війни в Україні взимку

неділя, 1 жовтень 2023, 6:24

Взимку росіяни будуть продовжувати здійснювати обстріли енергоінфраструктури, прикордоння, Херсона, Запоріжжя, Кривого Рогу, Краматорська, а також можуть вдаватись до імітації наступу. Але для України з боку західних партнерів, ймовірно, буде розширена...