Знані поліглоти розкрили секрети своєї майстерності

​Британські поліглоти Метью і Майкл Йолден розповіли, як за тиждень вивчити будь-яку іноземну мову.

Брати Йолден відомі тим, що вільно говорять п'ятнадцятьма мовами і без проблем розуміють ще з десяток. Для них не існує труднощів спілкування німецькою, французькою, португальською, каталонською, турецькою, африкаанс і навіть українською, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Не менш дивним фактом є те, що братам не потрібно багато часу, щоб вивчити нову мову, просто вони знають, як зробити навчання максимально ефективним:

1. Визначте цілі

Щоб навчання було успішним, потрібно знайти правильну мотивацію. Якщо хочеться просто вразити друзів - це погана причина, впевнений Метью. Перш за все, людина повинна хотіти краще пізнати нову культуру і прагнути до спілкування з людьми їхньою рідною мовою.

2. Пориньте у нове мовне середовище

Однією зі складових успіху є оточення себе новою мовою: фільми, музика, листування тощо. Також, важливо думати і розмовляти з самим собою новою мовою. Також, якщо є можливість, можна поїхати в потрібну країну. Такий максималістський підхід неодмінно принесе плоди, впевнений Майкл.

3. Знайдіть партнера

Оскільки більшість мов брати вивчили за допомогою один одного і здорової конкуренції, вони рекомендують також знайти собі людину, яка розділить це бажання. Якщо ж таку людину не вдасться знайти, тоді можна спілкуватися з носієм мови.

4. Розважайтеся

Використовувати нові знання потрібно не тільки в спілкуванні, але і в розвагах. Як розповідають брати, у дитинстві вони часто писали вірші або невеликі історії. Таким чином, вони швидко поповнювали словниковий запас.

5. Слухайте мову

Не менш важливим у вивченні мови є правильна вимова, а для цього слід навчитися слухати. Як стверджує Метью, чим довше слухаєш, тим простіше зрозуміти, як вимовляти ті чи інші звуки. Вслухаючись у розмову носіїв мови, можна легко навчитися правильній вимові.

6. Читайте літературу

Ще одним, не менш ефективним способом є читання. Нехай це будуть книги, комікси, журнали або що завгодно, головне - читати вдумливо. Таким чином, можна налагодити правопис і поповнити словниковий запас. Крім того, можна читати вголос, щоб паралельно покращувати вимову.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Т-90 проти Abrams: "Оценив ВТУ танков рф и США, многие российские генералы поседели", - Коваленко

субота, 25 березень 2023, 5:00

В далёком 2007-м году председатель НТК БТВТ Главного автобронетанкового управления мо рф А.И. Адамчук сделал доклад, от которого у многих тогдашних российских генералов поседели волосы на голове. Так, на конференции в Омске он предоставил оценки ВТУ т...

​Спеціальна воєнна операція іде строго по плану... - Свирид Опанасович

субота, 25 березень 2023, 3:00

Спеціальна воєнна операція іде строго по плану, пункт за пунктом наближаючи фінальну сцену, у якій... Джерело