"Золотий чоловік": У Казахстані знайшли царську могилу першого тисячоліття нашої ери

Знахідку зробив археолог Зейнолла Самашев на розкопках кургану Елек Сази в Тарбагатайських горах Східно-Казахстанської області.

Вчені вважають, що виявили юнака 17-18 років, який проживав у VIII-VII ст. до н.е., передають Патріоти України.

Його одяг повністю розшитий золотим бісером. На шиї юнак носив спеціальну прикрасу, яка говорила про високий соціальний статус. Поруч із ним лежав сагайдак і кинджал у золотому чохлі.

У Тарбагатайських горах розкопки почалися 2 роки тому. Раніше знаходили золоті оздоблення для коней і коштовності. Археологи вважають, що знахідки відносяться до сакського періоду.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Місяць "поржавів": Науковці зробили несподівану заяву

понеділок, 21 вересень 2020, 12:59

Іржа утворюється при взаємодії заліза з киснем, проте поверхня і внутрішня частина Місяця позбавлені кисню. Дослідники проаналізували дані гіперспектральних зйомки відбитого від Місяця світла, отримані за допомогою індійського зонда Chandrayaan-1 в рам...

Популярна телеведуча відверто розповіла, як повідомила сину про страшну хворобу (відео)

понеділок, 21 вересень 2020, 12:47

За словами Мазур, боротьба важка і виснажлива, але почати життя після, часом, ще важче. Кожна шоста жінка в Україні чує діагноз – "рак". Та руйнує життя часто не він, а відчай, зневіра, депресія, страх. Бо хто зрозуміє? Хто підтримає? І навіть наважити...