Один з гравців не зумів стримати емоції після призначення пенальті у ворота його команди і вдарив арбітра матчу Каміло Еустакіо де Соузу по обличчю. Після цього рефері, який поєднує суддівську кар'єру з роботою в поліції, побіг на лавку біля кромки поля, щоб дістати зі своєї сумки пістолет і наручники, розповідають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
Де Соуза хотів затримати хулігана, однак зробити це не вдалося - футболіст переліз через паркан, після чого сховався в роздягальні.
"Мої дії не були надмірними. Я відповідав за гру і, щоб взяти ситуацію під контроль, я прийняв рішення діяти як поліцейський і заарештувати громадянина, який напав на мене. Я взяв наручники, щоб всі могли бачити, що я не збираюся використовувати агресію, а тільки планую взяти гравця під варту", - наводить слова арбітра Mirror.
Відзначається, що за свої дії де Соуза може бути відсторонений від суддівства на два роки.

Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...