Після скарг її друга на багатогодинні огляди вантажів на Київській митниці "Чорною сотнею", їй стало цікаво, яким чином представники Майдану потрапляють на митницю і оглядають контейнери.
Вона описала схему роботи цієї структури: її керівництво визначило 4 найпотужніші фірми на митному посту, кожна декларація приносить в бюджет від 250 до 500 тис. гривень, контейнери йдуть регулярно, і за допомогою мобільних груп їх почали "нагинати". Як тільки декларація заходить в базу митниці, її ставлять на свій додатковий огляд. При цьому стверджує Денисенко, вантаж самий звичайний: "взуття, рушники, ганчірки, ніяких брендів, нічого особливо дорогого".
В підсумку, жодних порушень не виявлено, але це не заважає мобільним групам вивертати такі і такі контейнера одних і тих же фірм. За словами Денисенка, "цифра вже була озвучена. Власов хоче 500 доларів США з кожного контейнера".
"Враховуючи, що я колишній митний брокер, а один з наших учасників АТО колишній митник, ми від душі повеселилися. Інші члени організації просто охреневалі від свавілля. Контейнери швидко відпустили. На такі "чорну мітку" кинули, але їхати відмовилися. Наші юристи поки позакидывали скарги", – написала блогер.
25 квітня у низці міст України оголошено День жалоби за загиблими внаслідок російського удару по Києву вночі 24 квітня. Потап, який під час повномасштабної війни живе і працює за кордоном, у скорботний для українців день анонсував веселий трек. На свої...
За даними «Бази», передбачуваний підривник генерала Москалика упродовж місяця винаймав квартиру в будинку №2 на бульварі Нестерова. Більше того — вбивця та вбитий генерал-лейтенант жили в одному під'їзді, зазначають Патріоти України. «База» опитала жит...