$300 000 000 від Піднебесної: Китай профінансує будівництво стратегічного моста через Дніпро

Через китайську компанію "Китайські дороги та мости" планують залучити кошти для будівництва моста в Кременчуці на Полтавщині.

Китайська Народна Республіка виділить Україні кредит у розмірі $300 млн для будівництва моста в Кременчуці Полтавської області. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

"Через китайську компанію "Китайські дороги та мости" ми плануємо залучити 300 млн доларів кредиту від Ексімбанку Китаю для будівництва моста в Кременчуці", - розповів Кубів.

Урядовець також повідомив, що держкомпанія "Китайська залізниця" розглядає можливість інвестування в модернізацію та виробництво електричних локомотивів на виробничих площах ПАТ "Укрзалізниці".

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі: Експерт порівняв ціни на пшеницю

понеділок, 25 вересень 2023, 19:57

Український агроекспорт не "ламав" ринок Польщі, оскільки польські фермери за пшеницю мають вдвічі більшу виручку, ніж українські, передають Патріоти України. Такі висновки у Telegram опублікував доцент Київської школи економіки (KSE) Олег Нів'євський,...

Податки для ФОПів перерахують: Скільки вимагатимуть з підприємців у 2024 році

понеділок, 25 вересень 2023, 19:30

В Україні у 2024 році у два етапи підвищать мінімальну зарплату, до 8000 грн. Це призведе до зміни частини податків, зокрема мінімального розміру єдиного соціального внеску (ЄСВ), який сплачують усі ФОПи (фізособи-підприємці), передають Патріоти Україн...