$300 000 000 від Піднебесної: Китай профінансує будівництво стратегічного моста через Дніпро

Через китайську компанію "Китайські дороги та мости" планують залучити кошти для будівництва моста в Кременчуці на Полтавщині.

Китайська Народна Республіка виділить Україні кредит у розмірі $300 млн для будівництва моста в Кременчуці Полтавської області. Про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр-міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, передають Патріоти України з посиланням на Еспресо.TV.

"Через китайську компанію "Китайські дороги та мости" ми плануємо залучити 300 млн доларів кредиту від Ексімбанку Китаю для будівництва моста в Кременчуці", - розповів Кубів.

Урядовець також повідомив, що держкомпанія "Китайська залізниця" розглядає можливість інвестування в модернізацію та виробництво електричних локомотивів на виробничих площах ПАТ "Укрзалізниці".

Через зв'язки власника з Путіним: В Україні заарештовано активи турагентства TUI

четвер, 30 червень 2022, 16:15

За ініціативою СБУ заарештовано корпоративні права одного з найбільших туристичних агенцій України, повідомила пресслужба відомства, передають Патріоти України. Спецслужба з'ясувала, що кінцевим бенефіціаром компанії є російський мільярдер, наближений ...

"Наші IT-фахівці в шоці": Українські біженці розповіли про податки в ЄС

четвер, 30 червень 2022, 14:56

Українці, які перебувають у ЄС понад 183 дні, набувають статусу податкових резидентів і мають сплачувати до бюджету тієї країни, в якій мешкають. До того ж ухилитися від сплати податків дуже складно, а ставки вищі, ніж в Україні, передають Патріоти Укр...