А українцям піднімають тарифи: "Нафтогаз" виписав собі рекордні премії на десятки мільйонів

Приводом стала перемога над "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі.

Ілюстрація: bagnet.org

Наглядова рада Нафтогазу ухвалила рішення щодо виплати співробітникам компанії премій у зв’язку з перемогою у Стокгольмському арбітражному суді в спорі з Газпромом щодо транзитного контракту, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАК "Нафтогаз України".

"Загальний обсяг виплат затверджено на рівні 1% від суми виграшу в арбітражі ($4,6 млрд), він становитиме $46,3 млн. З цієї суми буде сплачено податок на доходи фізичних осіб та інші збори на суму понад $9 млн", – йдеться у повідомленні.

До переліку співробітників компанії, які отримають премію, включено 41 особу. У НАК зазначили, що цей перелік не обмежується топ-менеджментом компанії, а сума премії залежить від особистого вкладу кожного працівника.

Російські олігархи заробляють мільярди доларів в обхід санкцій, але є нюанс

п’ятниця, 9 червень 2023, 9:59

Кілька найбільших російських олігархів отримали дивіденди на мільярди доларів від своїх компаній, навіть незважаючи на санкції через війну в Україні. Ось тільки варіантів, куди їх витратити, у них не так і багато, повідомляє Bloomberg, передають Патріо...

Курс долара в Україні буде більш гнучким: У НБУ розповіли про подальшу ситуацію на валютному ринку

п’ятниця, 9 червень 2023, 8:58

Нацбанк працює над тим, щоб курс долара в Україні був гнучкішим. Зусилля регулятора спрямовані на формування належних передумов переходу до пом'якшення обмежень на валютному ринку. При цьому чекати повноцінного режиму плаваючого курсоутворення найближч...