А українцям піднімають тарифи: "Нафтогаз" виписав собі рекордні премії на десятки мільйонів

Приводом стала перемога над "Газпромом" у Стокгольмському арбітражі.

Ілюстрація: bagnet.org

Наглядова рада Нафтогазу ухвалила рішення щодо виплати співробітникам компанії премій у зв’язку з перемогою у Стокгольмському арбітражному суді в спорі з Газпромом щодо транзитного контракту, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу НАК "Нафтогаз України".

"Загальний обсяг виплат затверджено на рівні 1% від суми виграшу в арбітражі ($4,6 млрд), він становитиме $46,3 млн. З цієї суми буде сплачено податок на доходи фізичних осіб та інші збори на суму понад $9 млн", – йдеться у повідомленні.

До переліку співробітників компанії, які отримають премію, включено 41 особу. У НАК зазначили, що цей перелік не обмежується топ-менеджментом компанії, а сума премії залежить від особистого вкладу кожного працівника.

Українцям пояснили ситуацію з газом: Чи можливе підвищення тарифів найближчим часом

вівторок, 23 червень 2026, 19:24

Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...

Надбавки для пенсіонерів: Ось хто може отримати до 570 грн до виплати

вівторок, 23 червень 2026, 18:58

Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...