А ви це знали? В якій країні найдешевший бензин

Агентство Bloomberg склало рейтинг вартості і доступності бензину в різних країнах світу. Найдешевше пальне - в Венесуелі, де за літр бензину потрібно заплатити всього 0,01 долара, повідомляють Патріоти України.

Далі йде Іран з куди більш дорогою, але все одно дуже доступною ціною - 0,28 долара за літр. Замикає трійку лідерів Кувейт - 0,35 долара за літр.

Росія розташувалася на десятому місці з ціною 0,72 долара за літр. У США цей показник трохи вищий - 0,83 долара (13 місце).

Останні три місця в рейтингу зайняли Нідерланди, Норвегія і Гонконг (61 місце), причому в двох з цих країн перевищено позначку в більш ніж 2 долари за літр.

Україна, де літр бензину А-95 коштує трохи більше долара, в рейтингу не представлена, а всього він включає 61 країну.

В Україні злетять тарифи на воду: На скільки більше доведеться платити

субота, 2 березень 2024, 11:59

На українців чекає поетапне здорожчання послуг водопостачання та водовідведення. Про це повідомив президент Асоціації водоканалів України Дмитро Новицький, передають Патріоти України. "У кожному місті - це своє питання і своя вартість. Надаються розрах...

Криваві гроші не завада? Експерт пояснив, чому поляки закуповують агропродукцію в Росії

субота, 2 березень 2024, 10:39

Влада Польщі знає, що місцеві бізнесмени закуповують агропродукцію у Росії та Білорусі, про що свідчить заява прем'єр-міністра країни Дональда Туска про можливе введення заборони на це. Втім, звинувачувати їх у тому, що польські фермери проти українськ...