Агресивний "рускій мір" запирають у Фінській затоці: Китай інвестує 15 млрд євро у спорудження підводного тонелю між Фінляндією та Естонією

У світі добре відомо, що і США і Китай затято боронять території "національних інтересів", куди вкладено їхні інвестиції. А підупала Московська імперія старанно обходить питання та локації, де може викликати роздратування "старшого брата"

Компанія Finest Bay Area Development, яка займається розробкою проекту тунелю Таллінн-Гельсінкі повідомила про домовленість з китайською інвестиційною компанією Touchstone Capital Partners (TCP) щодо інвестицій у проект на суму 15 мільярдів євро, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

Як зазначається, відповідну угоду було підписано у четвер, 7 березня. 30% фінансування становлять капітальні інвестиції і 70% — кредит.

Таким чином, китайська Touchstone отримає у FinEst Bay Area міноритарну частку участі, а мажоритарний пакет залишиться у Фінляндії.

Як пише видання, третина фінансування буде надана у вигляді власного капіталу, і ще дві третини — у вигляді кредитних коштів.

Крім того, Touchstone планує залучити для фінансування тунелю глобальний китайський інфраструктурний проект під назвою "Один пояс, один шлях".

За останні 15 років компанія брала участь в декількох проектах з будівництва нерухомості та інфраструктури в Азії, Австралії, Північній і Південній Америці.

Також наголошується, що за участі китайського фонду створюється структура фінансування, яка дозволить взяти участь у проекті іншим інвесторам.


Переселенці в Україні отримають по 1050 доларів: На що можна буде витратити грошову допомогу

понеділок, 6 лютий 2023, 10:58

Внутрішні переселенці в Україні, котрі хочуть отримати грант на відкриття власного бізнесу, зможуть розраховувати на виплати 1050 доларів від Данської ради у справах біженців, передають Патріоти України. Цю суму зможе отримати кожен охочий, хто прожив...

Путін прорахувався: Запасів газу в ЄС вистачить ще на 155 зимових днів

понеділок, 6 лютий 2023, 10:28

Російські плани "заморозити" Європу взимку 2022-23 рр. не втілилися в життя. ЄС вдалося накопичити значні запаси газу та проходити сезон без імпорту російського палива. Країнам Європи вистачило б газу ще на 5 місяців холодів, передають Патріоти Україн...