Агресивний "рускій мір" запирають у Фінській затоці: Китай інвестує 15 млрд євро у спорудження підводного тонелю між Фінляндією та Естонією

У світі добре відомо, що і США і Китай затято боронять території "національних інтересів", куди вкладено їхні інвестиції. А підупала Московська імперія старанно обходить питання та локації, де може викликати роздратування "старшого брата"

Компанія Finest Bay Area Development, яка займається розробкою проекту тунелю Таллінн-Гельсінкі повідомила про домовленість з китайською інвестиційною компанією Touchstone Capital Partners (TCP) щодо інвестицій у проект на суму 15 мільярдів євро, повідомляють Патріоти України з посиланням на Delfi.

Як зазначається, відповідну угоду було підписано у четвер, 7 березня. 30% фінансування становлять капітальні інвестиції і 70% — кредит.

Таким чином, китайська Touchstone отримає у FinEst Bay Area міноритарну частку участі, а мажоритарний пакет залишиться у Фінляндії.

Як пише видання, третина фінансування буде надана у вигляді власного капіталу, і ще дві третини — у вигляді кредитних коштів.

Крім того, Touchstone планує залучити для фінансування тунелю глобальний китайський інфраструктурний проект під назвою "Один пояс, один шлях".

За останні 15 років компанія брала участь в декількох проектах з будівництва нерухомості та інфраструктури в Азії, Австралії, Північній і Південній Америці.

Також наголошується, що за участі китайського фонду створюється структура фінансування, яка дозволить взяти участь у проекті іншим інвесторам.


В Україні планують збудувати нову Каховську ГЕС: Де та коли розпочнуть роботи

середа, 7 червень 2023, 11:24

Російські терористи вчинили найбільшу техногенну катастрофу 21 століття, підірвавши Каховську ГЕС 6 червня. Україна неодмінно відбудує станцію, передають Патріоти України. На цьому наголосив генеральний директор "Укргідроенерго" Ігор Сирота. Найбільше ...

Кремль на порозі фінансової прірви: Нафтогазові доходи РФ упали вдвічі, дірка в бюджеті зростає

середа, 7 червень 2023, 9:24

У Росії офіційно визнали провал у наповненні держбюджету нафтодоларами на початку 2023 року. Так, нафтогазові доходи бюджету РФ за січень-травень скоротилися на 50%. Дефіцит бюджету при цьому зростає, "дірку" затикають коштами, які мали б забезпечувати...