Американські експерти віднесли Україну до топ-5 країн, де очікується зростання зарплати

Закордонні аналітики вважають, що в 2018 році українські зарплати виростуть на 4,4%.

Ілюстрація:Слово і ДІло

Американські експерти вважають, що українці в цьому році будуть отримувати більш високу платню. Експерти з американської консалтингової компанії Korn Ferry віддали Україні третє місце в рейтингу топ-10 країн світу зі зростання реальної заробітної плати в 2018 році. Про це пише Politeka, передають Патріоти України.

На першому місці Індія з прогнозом зростання в 4,7% в порівнянні з 4,8% в минулому році. З прогнозом в 4,6% на другому місці В’єтнам.

А ось третє місце дісталося Україні. Так, американські аналітики вважають, що в 2018 році українські зарплати виростуть на 4,4%. Відзначимо, що в минулому році вони впали на 1,9%.

Разом з тим експерти відзначають, що українська економіка складається в основному з багатогалузевої промисловості, сільського господарства і сфери послуг.

"Із 2014 року в країні падає промвиробництво – найбільше постраждали галузі, основний потенціал яких зосереджений на сході країни: виробництво коксу і продуктів нафтопереробки, хімічної, металургійної продукції, продукції машинобудування", – констатують в Korn Ferry.

Ну і замикають п’ятірку лідерів рейтингу Китай та Індонезія, де зростання очікується на рівні 4,2% і 3,4%.

"Країні-бензоколонці" фсьо?: В мережу потрапило показове фото з окупованого Донбасу

неділя, 27 травень 2018, 15:20

В Донецьку закінчився бензин, проблеми з поставками якого з Росії раніше виникли на окупованому Донбасі. Про це на своїй сторінці в Twitter розповів російський журналіст і фотограф Василь Максимов, передають Патріоти України. . Журналіст розповів, що ...

Хіти тижня. "Понти для лохторату": У мережі вказали на "халтуру" на Кримському мосту (фото)

неділя, 27 травень 2018, 10:00

Український журналіст Денис Попович звернув увагу на нехтування росіянами необхідністю повного навантаження Кримського моста перед його здачею в експлуатацію. Для підтвердження своїх слів він показав, як свого часу випробовували мости в Києві, щоб пере...