Американські експерти віднесли Україну до топ-5 країн, де очікується зростання зарплати

Закордонні аналітики вважають, що в 2018 році українські зарплати виростуть на 4,4%.

Ілюстрація:Слово і ДІло

Американські експерти вважають, що українці в цьому році будуть отримувати більш високу платню. Експерти з американської консалтингової компанії Korn Ferry віддали Україні третє місце в рейтингу топ-10 країн світу зі зростання реальної заробітної плати в 2018 році. Про це пише Politeka, передають Патріоти України.

На першому місці Індія з прогнозом зростання в 4,7% в порівнянні з 4,8% в минулому році. З прогнозом в 4,6% на другому місці В’єтнам.

А ось третє місце дісталося Україні. Так, американські аналітики вважають, що в 2018 році українські зарплати виростуть на 4,4%. Відзначимо, що в минулому році вони впали на 1,9%.

Разом з тим експерти відзначають, що українська економіка складається в основному з багатогалузевої промисловості, сільського господарства і сфери послуг.

"Із 2014 року в країні падає промвиробництво – найбільше постраждали галузі, основний потенціал яких зосереджений на сході країни: виробництво коксу і продуктів нафтопереробки, хімічної, металургійної продукції, продукції машинобудування", – констатують в Korn Ferry.

Ну і замикають п’ятірку лідерів рейтингу Китай та Індонезія, де зростання очікується на рівні 4,2% і 3,4%.

"Встают с колен, и самое время достать бутылочку боярышника?" - Злий Одесит про "успіхи" Москви

понеділок, 19 лютий 2018, 17:19

"Намедни Минфин РФ выдал отчет за январь этого года по поступлениям в бюджет сверхдержавы, что изрядно поддало градуса патриотизма в народные массы соседей", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Как-никак, а ...

Зрада скреп: "Россия рекордно скупает ценные бумаги США", - Злий Одесит

понеділок, 19 лютий 2018, 16:41

"Так и хочется, эмоционально и с придыханием воскликнуть "А вы их госдолг видели?", когда слышу о том, что в России снова принялись неистово вкладываться в treasuries", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Та...