Американські експерти віднесли Україну до топ-5 країн, де очікується зростання зарплати

Закордонні аналітики вважають, що в 2018 році українські зарплати виростуть на 4,4%.

Ілюстрація:Слово і ДІло

Американські експерти вважають, що українці в цьому році будуть отримувати більш високу платню. Експерти з американської консалтингової компанії Korn Ferry віддали Україні третє місце в рейтингу топ-10 країн світу зі зростання реальної заробітної плати в 2018 році. Про це пише Politeka, передають Патріоти України.

На першому місці Індія з прогнозом зростання в 4,7% в порівнянні з 4,8% в минулому році. З прогнозом в 4,6% на другому місці В’єтнам.

А ось третє місце дісталося Україні. Так, американські аналітики вважають, що в 2018 році українські зарплати виростуть на 4,4%. Відзначимо, що в минулому році вони впали на 1,9%.

Разом з тим експерти відзначають, що українська економіка складається в основному з багатогалузевої промисловості, сільського господарства і сфери послуг.

"Із 2014 року в країні падає промвиробництво – найбільше постраждали галузі, основний потенціал яких зосереджений на сході країни: виробництво коксу і продуктів нафтопереробки, хімічної, металургійної продукції, продукції машинобудування", – констатують в Korn Ferry.

Ну і замикають п’ятірку лідерів рейтингу Китай та Індонезія, де зростання очікується на рівні 4,2% і 3,4%.

Доведеться інтенсивніше працювати самим: Українські заробітчани втрачають інтерес до Польщі

понеділок, 19 листопад 2018, 21:46

Рекрутингові компанії говорять прямо про те, що Польща перестала бути лідером відкритості для робітників з України. Спочатку Польща приваблювала інвесторів, а Євросоюз, без сумнівів, вбачав у ній сильного гравця, який представляє певну частину Європейс...

Що буде з зарплатами українців у 2019 році: Експерти дали прогноз (інфографіка)

понеділок, 19 листопад 2018, 8:55

Разом із зростанням зарплат підскочать і ціни. Українці в 2019-му будуть заробляти в середньому на 16% більше, зазначається в інфляційному звіті НБУ. Водночас ціни, відповідно до планів регулятора, виростуть на 5%. Патріоти України розібралися, скільки...