Американські експерти віднесли Україну до топ-5 країн, де очікується зростання зарплати

Закордонні аналітики вважають, що в 2018 році українські зарплати виростуть на 4,4%.

Ілюстрація:Слово і ДІло

Американські експерти вважають, що українці в цьому році будуть отримувати більш високу платню. Експерти з американської консалтингової компанії Korn Ferry віддали Україні третє місце в рейтингу топ-10 країн світу зі зростання реальної заробітної плати в 2018 році. Про це пише Politeka, передають Патріоти України.

На першому місці Індія з прогнозом зростання в 4,7% в порівнянні з 4,8% в минулому році. З прогнозом в 4,6% на другому місці В’єтнам.

А ось третє місце дісталося Україні. Так, американські аналітики вважають, що в 2018 році українські зарплати виростуть на 4,4%. Відзначимо, що в минулому році вони впали на 1,9%.

Разом з тим експерти відзначають, що українська економіка складається в основному з багатогалузевої промисловості, сільського господарства і сфери послуг.

"Із 2014 року в країні падає промвиробництво – найбільше постраждали галузі, основний потенціал яких зосереджений на сході країни: виробництво коксу і продуктів нафтопереробки, хімічної, металургійної продукції, продукції машинобудування", – констатують в Korn Ferry.

Ну і замикають п’ятірку лідерів рейтингу Китай та Індонезія, де зростання очікується на рівні 4,2% і 3,4%.

"Вирок Януковичу й ницість колишнього міністра оборони Гриценка", - Снєгирьов

понеділок, 18 лютий 2019, 22:00

Підсумовуючи, хотів би зауважити, що влада, як за часів Януковича, так і після Революції гідності, у своїй спробі скомпрометувати людину, яка наважилися виступити із критичними матеріалами щодо її корупційних діянь, вдається до послуг політиків, які позиц

​В очікуванні покращення від імпортозаміщення:​ Через вплив санкцій Росія відклала запуск виробництва літака, котрий мав скласти конкуренцію Boeing 737 MAX та Airbus A320neo

понеділок, 18 лютий 2019, 20:39

У проблемного проекту проблем побільшало. Російська галузь авіабудівництва, що військова що цивільна, пробуксовувала і до 2014 року. Жоден з амбіційних авіапроектів за господарювання Путіна не доведений до кінця. Санкції, звісно, зробили потуги ще важчими